ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 100 OWOCE LEŚNE

/1

fi82x100

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 100 OWOCE LEŚNE


Kategoria produktu: zakretki

53,49 zł
  • odpowiednia do słoika ze średnicą gwintu 82 mm
  • wykonana z blachy ocynkowanej
  • nadruk - owoce leśne
  • dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • ekologiczny produkt do wielokrotnego użytku

8,2 cm

6 zaczepów

10 mm

Opis

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 100 OWOCE LEŚNE

   

Wyjątkowo starannie i estetycznie wykonana zakrętka do słoika fi 82 została realistycznie zadrukowana wizerunkiem owoców leśnych, takich jak maliny, jagody i jeżyny, zebranych na dużej, drewnianej łyżce. Obok "rozsypano" kiście czerwonej porzeczki. Nasze wieczka posiadają atest dopuszczający je do kontaktu z żywnością. Podczas produkcji zakrętek użyto blachy ocynkowanej, a wewnątrz pokryto je warstwą silikonową. Duże zestawy zakrętek, pakowane po 100 sztuk, nadają się do obróbki cieplnej. Procesy pasteryzacji czy sterylizacji znacznie wydłużają okres przydatności weku do spożycia.

  

Idąc z duchem czasu, zakrętka do słoika fi 82 jest wyrobem ekologicznym, gdyż nadaje się do wielokrotnego użytku. Stanowi doskonałą alternatywę dla plastikowych pojemników. Zabranie miękkich owoców ze sobą do pracy czy szkoły w słoiku  szczelnie zamkniętym, sprawi, że zawartość nie rozleje się, ani nie rozsypie.

  

Wielobarwna zakrętka do słoika fi 82 szczelnie zamknie każdy słoik o średnicy 82 mm, dzięki 6 zaczepom, które dokładnie wpasowują się w gwint słoja. Kompoty, dżemy czy galaretki będą wyglądać szczególnie efektownie na wieczku. Twoje domowe przetwory tak elegancko przygotowane mogą stać się miłym upominkiem dla bliskiej osoby.

  

SPECYFIKACJA:

Wysokość

 10 mm

Szerokość

 8,2 cm

Zakrętka

 fi 82

Ilość zaczepów

 6

Kolor

 wielokolorowa/ owoce leśne