Słoiki na miód

Miód ma swoich fanów na całym świecie. Nie ma co się temu dziwić - nie tylko jest pyszny, ale również przypisuje mu się wiele właściwości mających korzystny wpływ na zdrowie. Stanowi świetny zamiennik zwykłego cukru, a do tego jest w stanie urozmaicić liczne dania i napoje. Tak naprawdę warto spożywać miód o wszystkich porach roku. W sezonie letnim sprawdzi się doskonale do owsianki lub deserów na zimno. Natomiast zimą wykorzystasz go do pierniczków czy ciast. Nie zapominajmy jednak o najważniejszym: nic tak świetnie nie rozgrzewa, jak herbata z miodem, cytryną i imbirem! Ten specjał szybko wyciąga człowieka z łóżka, gdy ten leży osłabiony przeziębieniem. Miód trzeba oczywiście przechowywać we właściwy sposób. Tylko wtedy na długo zachowa swoje cenne właściwości i nie złapie wilgoci ani nie ulegnie fermentacji. Nie istnieje drugie tak dobre opakowanie na miód, jak szklane. Sprawdź ofertę sklepu Sloiczkowo.pl i wybierz swoje ulubione słoiki do miodu!

Aktywne filtry

Słoiki na miód - małe, duże, ozdobne

Sloiczkowo.pl to miejsce, w którym znajdziesz bogaty wybór opakowań szklanych o różnych wielkościach, kształtach, przeznaczeniach i wzornictwie. W tym miejscu przedstawiamy szeroką ofertę słoików na miód. W asortymencie mamy zarówno małe słoiczki na miód (30 ml, 40 ml i tym podobne), jak i duże słoiki (między innymi 900 ml). Jeśli zależy Ci, by opakowanie było nie tylko funkcjonalne, ale również cieszyło oko - świetnie się składa, ponieważ znajdziesz u nas również ozdobne słoiki na miód. Takie modele będą prezentować się atrakcyjnie na kuchennym blacie i stole. Oczywiście oferujemy także nakrętki na słoik miodu.

Słoiki szklane - sklep Sloiczkowo.pl ma ich szeroki asortyment! Zapraszamy do zapoznania się gamą naszych produktów. Klientom, których interesują słoiki w hurcie, polecamy również zestawy opakowań szklanych.

 • WYSYŁKA DO 24H W ciągu 24 godzin od złożenia 
zamówinia Twoja przesyłka 
zostanie wysłana
  WYSYŁKA DO 24H

  W ciągu 24 godzin od złożenia zamówinia Twoja przesyłka zostanie wysłana

 • JESTEŚMY DLA CIEBIE Sklep stostuje regulamin dbający
o prawa konsumenckie
  JESTEŚMY DLA CIEBIE

  Sklep stostuje regulamin dbający o prawa konsumenckie

 • 14 DNI NA ZWROT 14 dni na zwrot zakupionych 
przedmiotów licząc od dnia 
otrzymania przesyłki
  14 DNI NA ZWROT

  14 dni na zwrot zakupionych przedmiotów licząc od dnia otrzymania przesyłki