Słoik szklany 350 ml x8szt
Słoik szklany 350 ml x8szt 2

/2

TO350

Słoik szklany 350 ml x8szt


Kategoria produktu: 200-ml-499-ml

25,99 zł

Odpowiedni do:

  • pasteryzowania przetworów
  • przechowywania ziół i przypraw
  • podawania przetworów "prosto na stół"
  • użycia jako pojemnik na żywność do szkoły, pracy itd.
  • obdarowania bliskich upominkiem własnej roboty

i wielu innych

Wybierz zakrętkę

7,7CM

FI 82MM

350 ml

215G

9,6CM

Opis

SŁOIK SZKLANY 350 ML X 8 SZT. 

 

Słoik szklany 350 ml, wykonany z grubego, przezroczystego szkła, odpornego na wysokie temperatury, idealnie nadaje się do pasteryzowania przetworów, gotowania weków czy zabezpieczenia artykułów spożywczych w lodówce przed przenikaniem nieprzyjemnych zapachów. Szkło, z którego wykonano słoiki posiada certyfikat dopuszczający go do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Słoik szklany 350 ml o uniwersalnym kształcie, posiada prostą ściankę, dlatego doskonale nadaje się do pasteryzowania i przechowywania w nim mięsa, pasztetów czy gotowych dań.

Słoik szklany 350 ml może być świetnym pojemnikiem na drugie śniadania. Dzięki szczelnie zamykającej zakrętki, dołączonej do słoika, zyskujesz pewność, że zawartość Twojego posiłku nie rozleje się ani nie rozsypie. Zioła, przyprawy, olej czy sól zamknięte w słoiku, pomogą Ci zachować porządek na kuchennych półkach.

Słoik szklany 350 ml został wykonany wyjątkowo estetycznie, dlatego bez problemu możesz podać zawarte w nim wiktuały bezpośrednio na stół. Domowej roboty dżem czy konfitury w słoiku z kolorową, zabawną zakrętką mogą być miłym upominkiem dla bliskiej osoby.

 

SPECYFIKACJA

Pojemność:

 350 ml

Wysokość:

 9,6 cm

Szerokość:

 7,7 cm

Waga:

 215 g

Zakrętka:

 fi 82 / 6 zaczepów