Butelki szklane

SZKLANE BUTELKI W TWOIM DOMU

Wobec powszechnego zalewu plastikowych i kartonowych opakowań na napoje, wielorazowe butelki szklane stanowią doskonałą i zdrowszą alternatywę dla każdego gospodarstwa domowego. Butelki szklane znajdują szerokie zastosowanie zawsze wtedy, kiedy chcemy przechować swoje wyroby płynne w bezpiecznym opakowaniu. Są doskonałym sposobem na magazynowanie w spiżarni domowej własnej produkcji alkoholu, nalewek, wódek czy soków i syropów. Poza tym butelki szklane zakręcone odpowiednią zakrętką nadają się do zabrania ze sobą ulubionego napoju - np. na wycieczkę, do szkoły czy do pracy. Skutecznie zabezpieczają płyny przed rozlaniem. W naszym sklepie internetowym znajdziesz tanie butelki szklane o pojemności od 250 do 750 ml.

Aktywne filtry

BUTELKI SZKLANE - EKOLOGICZNE ROZWIĄZANIE

Zastanawiasz się, czy wybrać butelki szklane czy plastikowe? Dbając o ekologię i dobro naszej planety, odpowiedź jest jasna. To butelki szklane są artykułami wielokrotnego użytku, zgodnie z nurtem zero waste. Nasze butelki wykonane zostały z wysokojakościowego, przezroczystego szkła. W sposób łatwy utrzymasz je w czystości tak, aby mogły służyć przez wiele lat i nie zwiększały ilości szkodliwych odpadów. Dzięki rozwojowi świadomości ekologicznej wśród społeczeństwa, opakowania szklane będą zyskiwały na jeszcze większej popularności i użytkowaniu. Zadbaj o to, aby szklane butelki czy słoiki znalazły się w Twoim domu już teraz - tym bardziej, że nasze produkty są tanie i łatwo dostępne bez wychodzenia z domu!

 

DO CZEGO SŁUŻĄ BUTELKI SZKLANE?

Butelki szklane mają bardzo szerokie zastosowanie. Sprawdzają się jako butelki na alkohol, butelki na soki czy butelki na mleko. Można w nich pasteryzować również syropy, gdyż szkło z jakiego je wykonano jest odporne na wysokie temperatury. Doskonałe nadają się do przechowywania domowych nalewek, wina czy wódek. Butelki szklane opatrzone elegancką naklejką, mogą być podane bezpośrednio na stół. Proste butelki są również przydatne przy leżakowaniu wina.

 

RÓŻNORODNOŚĆ KSZTAŁTÓW I POJEMNOŚCI

W kategorii butelki szklane oferujemy butelki o różnych kształtach i pojemnościach. Proponujemy zarówno małe buteleczki szklane o pojemności 200 ml czy 250 ml, jak i większe butelki - 500 ml i 700 ml. Dla koneserów alkoholi przygotowaliśmy ofertę butelek szklanych o bardzo oryginalnych kształtach. Ponadto w naszej ofercie mamy typowe butelki szklane na wino, wykonane z zielonego szkła oraz klasyczną butelkę na wódkę z charakterystyczną szyjką.

 

ZAMÓW SZKLANE BUTELKI PRZEZ INTERNET I ZRÓB Z NICH PREZENT

Jak jeszcze wykorzystać szklane butelki? Domowej roboty wyrób alkoholowy w zgrabnej butelce to doskonały pomysł na prezent. Wino czy nalewka będą się w niej prezentować elegancko i wyjątkowo. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem i zakupów online!

 • WYSYŁKA DO 24H W ciągu 24 godzin od złożenia 
zamówinia Twoja przesyłka 
zostanie wysłana
  WYSYŁKA DO 24H

  W ciągu 24 godzin od złożenia zamówinia Twoja przesyłka zostanie wysłana

 • JESTEŚMY DLA CIEBIE Sklep stostuje regulamin dbający
o prawa konsumenckie
  JESTEŚMY DLA CIEBIE

  Sklep stostuje regulamin dbający o prawa konsumenckie

 • 14 DNI NA ZWROT 14 dni na zwrot zakupionych 
przedmiotów licząc od dnia 
otrzymania przesyłki
  14 DNI NA ZWROT

  14 dni na zwrot zakupionych przedmiotów licząc od dnia otrzymania przesyłki