Zakrętki do słoików

DO CZEGO SĄ POTRZEBNE ZAKRĘTKI DO SŁOIKÓW?

Zakrętki do słoików to ważny element przygotowań do robienia i przechowywania przetworów domowych. Szczelnie i hermetycznie domykają każdy słoik. Ponadto odpowiednio dopasowane zakrętki są niezbędne, gdy używamy słoików w roli pojemników na artykuły spożywcze. Zabezpieczają one zawartość szklanego opakowania przed dostępem wilgoci czy insektów. Zakrętki na słoiki są oczywiście niezbędne, kiedy zabieracie ze sobą lunch lub drugie śniadanie do szkoły, pracy czy na wycieczkę. Dobrze dobrane wieczko zabezpiecza danie przed rozsypaniem się czy rozlaniem. W tej kategorii znajdziesz zakrętki do słoików, które możesz zamówić oddzielnie, a jeśli chcesz kupić słoiki z zakrętkami, zapraszamy do osobnej podstrony.

Aktywne filtry

 

 

WYSOKA JAKOŚĆ I DUŻY WYBÓR ZAKRĘTEK DO SŁOIKÓW

Nasze zakrętki do słoików są pieczołowicie selekcjonowane pod względem jakości i estetyki. Kooperanci sklepu sloiczkowo.pl dostarczają wieczka z wysokogatunkowej, ocynkowanej blachy. Od wewnątrz pokryte są uszczelniającą warstwą silikonu. Wszystkie dostępne zakrętki do słoików posiadają atest dopuszczający je do kontaktu z żywnością, dlatego bezpiecznie można domykać nimi nawet przetwory marynowane, mocno solone czy wyroby z kwaśnych owoców. Posiadamy bardzo szeroki wybór wieczek, nie tylko pod względem rozmiaru, ale też kolorystyki i wykończenia. Znajdziecie u nas jednokolorowe zakrętki na słoiki (np. złote, czerwone, białe, czarne), słoiki w barwną kratkę oraz zaopatrzone w wizerunki owoców i warzyw, które pomogą spersonalizować domowe wyroby i sprawić, że każdy słoik będzie wyglądał unikalnie!

 

DOBÓR ROZMIARU ZAKRĘTEK

W kategorii zakrętki do słoików oferujemy pokrywki w każdym rozmiarze, nawet bardzo nietypowym. Klient sklepu, który kupuje słoiki czy butelki szklane, znajdzie bez trudu informacje dotyczące rozmiarów zakrętki. Należy również zwracać uwagę na ilość zaczepów tak, by można było idealnie dopasować ją do gwintu słoika czy butelki. Jeżeli napotkają Państwo jakiekolwiek trudności przy doborze odpowiedniego rozmiaru, służymy pomocą na każdym etapie zakupu. Zapraszamy do kontaktu!

 

ZAKRĘTKI DO SŁOIKÓW A EKOLOGIA

Pozornie drobna zakrętka do słoika, ma ogromne znaczenie w codziennym gospodarstwie i ekologicznym podejściu do życia. Zakrętki, tak samo jak słoiki, butelki czy inne opakowania szklane, są produktami wielokrotnego użytku. Wykonane i używane zgodnie z myśleniem zero waste, odpowiadają na ducha czasu i najnowsze trendy proekologiczne. Odpowiednio utrzymane zakrętki do słoików mogą służyć przez kilka lat. Używając szczelnych wieczek, dbają Państwo o dobrostan naszej planety, nie zaśmiecając jej zbędnymi odpadami. Pokrywki na słoiki to praktyczne i jednocześnie tanie artykuły, które warto zamówić dla swojego komfortu i dobra środowiska naturalnego.

 • WYSYŁKA DO 24H W ciągu 24 godzin od złożenia 
zamówinia Twoja przesyłka 
zostanie wysłana
  WYSYŁKA DO 24H

  W ciągu 24 godzin od złożenia zamówinia Twoja przesyłka zostanie wysłana

 • JESTEŚMY DLA CIEBIE Sklep stostuje regulamin dbający
o prawa konsumenckie
  JESTEŚMY DLA CIEBIE

  Sklep stostuje regulamin dbający o prawa konsumenckie

 • 14 DNI NA ZWROT 14 dni na zwrot zakupionych 
przedmiotów licząc od dnia 
otrzymania przesyłki
  14 DNI NA ZWROT

  14 dni na zwrot zakupionych przedmiotów licząc od dnia otrzymania przesyłki