Słoiki szklane

Nie ma nic wyjątkowego w tym, że chcesz kupić słoiki szklane. Można śmiało stwierdzić, że w każdym gospodarstwie domowym znajduje się przynajmniej jeden słoik ze szkła. Wyjątkowy jest jednak asortyment, który proponujemy — słoiki na żywność są solidne i tanie. Znajdują szerokie zastosowanie w każdym domu, ponieważ pełnią wiele różnych funkcji — z jednej strony są to słoiki do przechowywania jedzenia, z drugiej po prostu słoiki ozdobne duże. To od Ciebie zależy, czym je wypełnisz!

Cena

Cena

Pojemność

Pojemność

Kategorie

Kategorie

Aktywne filtry

O potrzebie posiadania większej ilości słoików szklanych przypominamy sobie zazwyczaj u schyłku lata i jesienią, kiedy te wygodne pojemniki stają się niezbędne podczas przygotowywania domowych przetworów na zimę. Słoiki szklane na przetwory sklep to także doskonała alternatywa dla plastikowych pojemników, bo możemy w nich również w bezpieczny sposób przewozić dania na wynos. W słoikach szklanych często przechowujemy różne przyprawy, produkty sypkie, kosmetyki, kawę czy herbatę, zabezpieczając je w ten sposób przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Opakowania szklane to ponadczasowe i uniwersalne rozwiązanie.

W naszym asortymencie znajdziesz też zakrętki do słoików — jeśli chcesz kupić je oddzielnie.

SŁOIKI SZKLANE A EKOLOGIA

Słoiki szklane są artykułem wielokrotnego użytku. Korzystając z nich dbamy o nasze naturalnie środowisko, nie zaśmiecając go niepotrzebnymi odpadami. Szklane opakowania są łatwe do utrzymania w czystości i można w nich przechowywać różne produkty spożywcze bez ryzyka przenikania zapachów i zniszczenia zawartości. Dobrej jakości słoiczki szklane mogą być używane przez wiele lat bez utraty ich podstawowych właściwości. Nasze słoiki małe na przetwory oraz wykonane są z doskonałej jakości transparentnego, grubego szkła, odpornego na wysokie temperatury, dzięki czemu doskonale nadają się do obróbki cieplnej, a więc m.in. do robienia i przechowywania przetworów. Niezależnie od tego, czy bardziej interesują Cię małe słoiczki sklep, czy duże słoiki szklane, a nawet szklane słoiki na żywność – u nas znajdziesz to, czego potrzebujesz!

SZEROKI WYBÓR SŁOIKÓW SZKLANYCH

Słoiki szklane na przetwory i szerokie słoiki to szeroka kategoria produktów. Dysponujemy różnorodnym asortymentem — od słoiczków 40 ml do dużych, 5-litrowych słojów. Zwolennikom nieszablonowych i niebanalnych kształtów proponujemy ciekawe słoiki szklane typu "mayo" czy amfora, słoiki z prostą ścianką i szereg innych. Różnorodne wymiary i wysoka jakość wykonania sprawiają, że nawet małe szklane słoiczki stanowią naturalną ozdobę każdej kuchennej półki czy blatu. Umożliwiają podawanie przetworów domowych "prosto na stół". Słoiczki małe sprawdzą się jako miły upominek dla bliskiej osoby. Estetyczny słoik szklany to dobry pomysł na prezent nie tylko dla miłośników robienia przetworów. Docenią ten gest również te osoby, które lubią organizować sobie przestrzeń kuchenną i szukają różnych opcji do przechowywania produktów.

W naszym sklepie możesz zamówić też butelki szklane (w tym butelki na alkohol i butelki na soki). Nie sposób nie wspomnieć również o tym, że nasza oferta jest wyjątkowo rozbudowana. Gwarantuje to każdemu znalezienie takich produktów, które całkowicie spełnią jego potrzeby. Możesz u nas zamówić nie tylko standardowe słoiki, ale również:

 ∙ słoiki ozdobne,  
 ∙ słoiki na przetwory,
 ∙ małe słoiczki, 
 ∙ słoiki na przetwory, 
 ∙ ozdobne słoiki, 
 ∙ słoik z pokrywką,
 ∙ słoiki szklane, 
 ∙ słoik na żywność,
 ∙ małe słoiczki na przetwory, 
 ∙ tanie słoiczki na przetwory,
 ∙ duże słoiki, 
 ∙ małe słoiczki ozdobne, 
 ∙ słoiki dekoracyjne do kuchni,

a także wiele innych! Sprawdź również:

 ∙ butelki szklane
 ∙ zakrętki do słoików
 ∙ butelki na alkohol
 ∙ butelki na soki
 ∙ opakowania szklane: słoiki.