Słoiki szklane

SŁOIKI SZKLANE SĄ POTRZEBNE W KAŻDYM DOMU

Nie ma nic wyjątkowego w tym, że chcesz kupić słoiki szklane. Można śmiało stwierdzić, że w każdym gospodarstwie domowym znajduje się przynajmniej jeden słoik ze szkła. Wyjątkowy jest jednak asortyment, który proponujemy - słoiki na żywność są solidne i tanie. Znajdują szerokie zastosowanie w każdym domu, ponieważ pełnią wiele różnych funkcji - z jednej strony są to słoiki do przechowywania jedzenia, z drugiej po prostu słoiki ozdobne. To od Ciebie zależy, czym je wypełnisz!

Cena

Cena

Pojemność

Pojemność

Kategorie

Kategorie

Aktywne filtry

SŁOIKI SZKLANE

 

O potrzebie posiadania większej ilości słoików szklanych przypominamy sobie zazwyczaj u schyłku lata i jesienią, kiedy te wygodne pojemniki stają się niezbędne podczas przygotowywania domowych przetworów na zimę. Słoiki szklane to także doskonała alternatywa dla plastikowych pojemników, bo możemy w nich również w bezpieczny sposób przewozić dania na wynos. W słoikach szklanych często przechowujemy różne przyprawy, produkty sypkie, kosmetyki, kawę czy herbatę, zabezpieczając je w ten sposób przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Opakowania szklane to ponadczasowe i uniwersalne rozwiązanie.

W naszym asortymencie znajdziesz też zakrętki do słoików - jeśli chcesz kupić je oddzielnie.

 

SŁOIKI SZKLANE A EKOLOGIA

Słoiki szklane są artykułem wielokrotnego użytku. Korzystając z nich dbamy o nasze naturalnie środowisko, nie zaśmiecając go niepotrzebnymi odpadami. Szklane opakowania są łatwe do utrzymania w czystości i można w nich przechowywać różne produkty spożywcze bez ryzyka przenikania zapachów i zniszczenia zawartości. Dobrej jakości słoiki szklane mogą być używane przez wiele lat bez utraty ich podstawowych właściwości. Nasze słoiki wykonane są z doskonałej jakości transparentnego, grubego szkła, odpornego na wysokie temperatury, dzięki czemu doskonale nadają się do obróbki cieplnej, a więc m.in. do robienia i przechowywania przetworów. Niezależnie od tego, czy bardziej interesują Cię małe słoiczki, czy duże słoiki szklane, u nas znajdziesz to, czego potrzebujesz!

 

SZEROKI WYBÓR SŁOIKÓW SZKLANYCH

Słoiki szklane to szeroka kategoria produktów. Dysponujemy różnorodnym asortymentem - od słoiczków 40 ml do dużych, 5-litrowych słojów. Zwolennikom nieszablonowych i niebanalnych kształtów proponujemy ciekawe słoiki szklane typu "mayo" czy amfora, słoiki z prostą ścianką i szereg innych. Różnorodne wymiary i wysoka jakość wykonania sprawiają, że nasze słoiki szklane stanowią naturalną ozdobę każdej kuchennej półki czy blatu. Umożliwiają podawanie przetworów domowych "prosto na stół". Można z nich także uczynić miły upominek dla bliskiej osoby. Estetyczny słoik z pokrywką to dobry pomysł na prezent nie tylko dla miłośników robienia przetworów. Docenią ten gest również te osoby, które lubią organizować sobie przestrzeń kuchenną i szukają różnych opcji do przechowywania produktów.

W naszym sklepie możesz zamówić też butelki szklane (w tym butelki na alkohol i butelki na soki).

 • WYSYŁKA DO 24H W ciągu 24 godzin od złożenia 
zamówinia Twoja przesyłka 
zostanie wysłana
  WYSYŁKA DO 24H

  W ciągu 24 godzin od złożenia zamówinia Twoja przesyłka zostanie wysłana

 • JESTEŚMY DLA CIEBIE Sklep stostuje regulamin dbający
o prawa konsumenckie
  JESTEŚMY DLA CIEBIE

  Sklep stostuje regulamin dbający o prawa konsumenckie

 • 14 DNI NA ZWROT 14 dni na zwrot zakupionych 
przedmiotów licząc od dnia 
otrzymania przesyłki
  14 DNI NA ZWROT

  14 dni na zwrot zakupionych przedmiotów licząc od dnia otrzymania przesyłki