Słoik szklany 250 ml x60szt.
Słoik szklany 250 ml x60szt. 2

/2

TO250x5

Słoik szklany 250 ml x60szt.


Kategoria produktu: 200-ml-499-ml

146,14 zł

Odpowiedni do:

  • pasteryzowania przetworów
  • przechowywania ziół i przypraw
  • podawania przetworów "prosto na stół"
  • użycia jako pojemnik na żywność do szkoły, pracy itd.
  • obdarowania bliskich upominkiem własnej roboty

i wielu innych

Wybierz zakrętkę

8,5CM

FI 82MM

250 ml

180G

6,4CM

Opis

SŁOIK SZKLANY 250 ML X 60 SZT.

 

Wykonany z wysokojakościowego, grubego szkła, odpornego na wysokie temperatury, słoik szklany 250 ml, znajdzie zastosowanie w kuchni każdej Pani domu. Pakowany w komplecie wraz z zakrętkami typu twist, w paletach po 60 sztuk, zaspokoi potrzeby każdego gospodarstwa na pojemniki na przetwory. Szkło użyte do produkcji słoika posiada certyfikat, dopuszczający go do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Doskonale nadaje się do pasteryzowania dżemów, konfitur, marynat czy gotowych dań.

 

Słoik szklany 250 ml sprawdzi sie w kuchni jako poręczny pojemnik na produkty sypkie, płynne i półpłynne. Estetycznie wykonany z kolorowymi zakrętkami, słoik szklany 250 ml może być podany "prosto na stół". Z powodzeniem też zastąpi plastikowe pojemniki na śniadanie. Twój ulubiony jogurt, mus czy sałatka bezpiecznie dotrą do szkoły, pracy czy na wycieczkę. Ozdabiając słoik oryginalną naklejką i wlewając w niego smakowity dżem, możesz sprawić miły upominek bliskiej osobie.

 

Dobierając odpowiednie zakrętki, łatwo możesz spersonalizować swoje przetwory by bez problemu w spiżarni odnaleźć tego, którego akurat potrzebujesz. Wszelkie artykuły spożywcze zamknięte w szklanym słoiczku nie wywietrzeją i zachowają swój aromat, smak oraz kolor. Słoik szklany 250 ml z zakrętką gwarantuje szczelność i niezawodność w każdej sytuacji.

 

 

SPECYFIKACJA

 

Pojemność:

 250 ml

Wysokość

 6,4 cm

Szerokość:

 8,5 cm

Waga:

 180 g

Zakrętka:

 fi 82 / 6 zaczepów