JAK TO WSZYSTKO SIĘ ZACZĘŁO?

Wraz z nastaniem lipca w domach wielu Polaków rozpoczyna się sezon na przetwórstwo, który trwa aż do końca września. W tym czasie pasteryzuje się i kisi ogórki oraz kapustę, robi dżemy, soki, konfitury i nalewki, marynuje paprykę, cukinię, grzyby. Wszystko po to, by móc cieszyć się zimą zdrowymi, naturalnymi i pysznymi wyrobami. Nie inaczej było w naszym przypadku - rodzinną tradycję stanowiło tworzenie domowych przetworów, na których przepisy przekazywano z pokolenia na pokolenie. Wtedy po raz pierwszy zetknęliśmy się z utrudnieniem związanym ze zdobywaniem odpowiednich akcesoriów, głównie w postaci słoików, butelek czy zakrętek. Znajdujące się na rynku produkty nie zawsze spełniały rodzinne oczekiwania. Problem ten występuje w wielu polskich rodzinach do dziś, dlatego powstał pomysł wyjścia naprzeciw oczekiwaniom miłośników domowych przetworów, a także pszczelarzy czy małych firm zajmujących się produkcją dżemów, marmolad, soków, pikli bądź syropów.

 

NAJLEPSZE, BO DOMOWE

W babcinych spiżarniach i piwnicach regały wręcz uginały się pod ciężarem słoików z przetworami. Takie szklane pojemniki zawierające owoce i warzywa wielu osobom przypominają beztroskie dzieciństwo. Samodzielnie wykonywane weki w ostatnich latach znów zyskują na popularności, przestając być reliktem przeszłości. Domowe przetwory to doskonały sposób na magazynowanie sezonowych warzyw i owoców oraz zatrzymanie ich właściwości odżywczych. Przywołują smaki wiosennych i letnich aromatów przez cały rok, zwłaszcza zimą, gdy różnorodność warzyw i owoców jest znacznie mniejsza. Słoik z dżemem czy pikle to przyjemne i smaczne urozmaicenie oraz dodatkowa porcja witamin w diecie. Podczas przyrządzania przetworów sami decydujemy o tym, co znajdzie się w składzie dżemu, zalewy czy przecieru. Nie dodajemy do nich aromatów, barwników, konserwantów ani ogromnych ilości cukru. Z tego powodu domowe przetwórstwo jest naturalne, smaczne, wysokojakościowe, zapewnia różnorodną, pełną witamin dietę, chroni warzywa i owoce przed zmarnowaniem, a nasze wyroby mogą także stanowić składnik domowej apteczki.

 

JESTEŚMY DLA WAS

Zajmujemy się sprzedażą detaliczną i hurtową akcesoriów do przetwórstwa i produkcji domowych wyrobów. W naszym asortymencie znajdziecie wiele rodzajów słoików, butelek i zakrętek niezbędnych do tworzenia naturalnych dżemów, soków, sałatek, ogórków, czy też nalewek. Własne doświadczenie, wyniesione z domu rodzinnego, wykorzystaliśmy do stworzenia firmy stawiającej na najwyższą jakość i niezawodność oferowanych produktów. Udało nam się dotrzeć do najlepszych producentów i nawiązać z nimi stałą współpracę. Jesteśmy młodym przedsiębiorstwem, które prężnie się rozwija i pragnie docierać do coraz szerszej rzeszy Klientów. Duży nacisk stawiamy na profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego zainteresowanego naszą ofertą, gdyż bez spełnienia tych warunków żadna transakcja nie ma szansy powodzenia. Staramy się, by wysyłka następowała w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Sklep stosuje regulamin dbający o prawa konsumenckie, a na zwrot zakupionych towarów macie 14 dni licząc od daty otrzymania przesyłki. Wszystko po to, byście zawsze czuli się bezpiecznie i komfortowo w sklepie Słoiczkowo.pl.