Butelki szklane na alkohol

Aktywne filtry

Butelki szklane to niezbędne akcesoria wszystkich fanów wyrobu domowych alkoholi i nie tylko. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy szeroką gamę rozmaitych szklanych butelek na alkohol w konkurencyjnych cenach. W ofercie posiadamy zarówno butelki na wina, nalewki czy wódki o różnych rozmiarach, kolorach, kształtach i rodzajach zamknięć.

Ozdobne butelki na alkohol, małe i duże

Często można spotkać się ze stwierdzeniem “jeść oczami” - nie inaczej jest z piciem! Dlatego w doborze produktów do naszego sklepu kierujemy się między innymi estetyką. Ozdobna butelka szklana do alkoholu nie tylko sprawi, że chętniej sięgniemy po jej zawartość, ale także będzie pięknie prezentować się na stole czy w barku. Jest to wspaniałe rozwiązanie również w przypadku imprez okolicznościowych, na przykład wesel lub innych rodzinnych uroczystości. W ofercie posiadamy rozmaite opakowania szklane: słoiki, butelki i wiele innych - sprawdź je wszystkie!

Szklane butelki do alkoholu - liczne korzyści

Szkło to materiał, który cechuje się wieloma zaletami. Po pierwsze jest niezwykle trwały. Dzięki temu po wykorzystaniu zawartości szklanej butelki na alkohol, możemy wykorzystywać ją ponownie przez wiele lat. Co więcej, spożywanie napojów ze szklanych butelek jest bezpieczne dla zdrowia i nie wiąże się z wydzielaniem żadnych szkodliwych substancji. Po wypiciu soku lub alkoholu z butelki o ozdobnym designie możemy również potraktować ją jako dekorację i pamiątkę, która jednocześnie doda uroku naszemu wnętrzu, a także będzie nam przypominać o miło spędzonych chwilach. Dodatkowo szkło w 100% nadaje się do recyklingu, jest to więc rozsądny wybór dla wszystkich Klientów, którzy szczególnie troszczą się o środowisko.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą, wśród której znaleźć można również wyjątkowe butelki na soki i wiele innych.

 • WYSYŁKA DO 24H W ciągu 24 godzin od złożenia 
zamówinia Twoja przesyłka 
zostanie wysłana
  WYSYŁKA DO 24H

  W ciągu 24 godzin od złożenia zamówinia Twoja przesyłka zostanie wysłana

 • JESTEŚMY DLA CIEBIE Sklep stostuje regulamin dbający
o prawa konsumenckie
  JESTEŚMY DLA CIEBIE

  Sklep stostuje regulamin dbający o prawa konsumenckie

 • 14 DNI NA ZWROT 14 dni na zwrot zakupionych 
przedmiotów licząc od dnia 
otrzymania przesyłki
  14 DNI NA ZWROT

  14 dni na zwrot zakupionych przedmiotów licząc od dnia otrzymania przesyłki