Butelki szklane na soki

Aktywne filtry

Picie domowych soków to jedna z najlepszych rzeczy, jakie można zrobić dla swojego organizmu. Chociaż najczęstszym wyborem są oczywiście soki owocowe, to coraz większą popularnością cieszą się również soki z warzyw. Tworzenie własnych owocowo-warzywnych kompozycji i przygotowywanie z nich soków to nie tylko wielka przysługa dla zdrowia, ale też świetna zabawa. Chętnie uczestniczą w niej zarówno dorośli, jak i dzieci, które w ten sposób łatwiej przekonać do zdrowszej diety. Pasteryzacja oraz właściwy sposób przechowywania soków z owoców lub warzyw sezonowych sprawi, że będą one odpowiednie do spożycia nawet jesienią lub zimą. Natomiast odpowiednie przechowywanie umożliwią szklane butelki z różnymi rodzajami zamknięć, a także o różnorodnych pojemnościach i kształtach.

Butelki szklane na soki, do pasteryzacji - szeroki wybór

Nic nie smakuje tak dobrze, jak domowy, wyciskany sok w szklanej butelce. W swojej ofercie posiadamy między innymi butelki szklane na soki o pojemnościach 330 ml, 500 ml oraz 1 l, hurt i detal. Nasz sklep posiada wysokiej jakości opakowania szklane: słoiki, butelki i wiele innych w konkurencyjnych cenach. Oferujemy również produkty o wyjątkowym designie, w tym modele sezonowe, na przykład świąteczne.

Butelki szklane - różne zastosowania

Warto wspomnieć, że szklana butelka do soku może równie dobrze służyć do przechowywania alkoholu lub nawet pełnić rolę dekoracyjną. Ze względu na wyjątkową estetykę oferowanych przez nas produktów świetnie sprawdzą się one jako ozdoby w kuchni czy w salonie. W takich szklanych butelkach na soki można również umieścić na przykład światełka LED. Wieczorową porą tego typu dekoracja uczyni każde wnętrze niezwykle przytulnym i nastrojowym!

Zapraszamy do przejrzenia dostępnych w sklepie butelek szklanych na soki. Zachęcamy również do sprawdzenia innych interesujących produktów z naszej oferty, wśród których znaleźć można między innymi słoiki i butelki na alkohol.