Słoik szklany 314 ml x12szt (orcio)
Słoik szklany 314 ml x12szt (orcio) 2

/2

TO314orcio

Słoik szklany 314 ml x12szt (orcio)


Kategoria produktu: 200-ml-499-ml

55,99 zł

Odpowiedni do:

  • pasteryzowania przetworów
  • przechowywania ziół i przypraw
  • podawania przetworów "prosto na stół"
  • użycia jako pojemnik na żywność do szkoły, pracy itd.
  • obdarowania bliskich upominkiem własnej roboty

i wielu innych

Wybierz zakrętkę

8,1CM

FI 63MM

314 ml

120G

9,8CM

Opis

SŁOIK SZKLANY 314 ML X 12 SZT. ORCIO

 

Słoik szklany 314 ml typu orcio to oryginalny wyrób z grubego, odpornego na wysokie temperatury szkła. Słoiki orcio dostępne w naszym sklepie wraz z zakrętkami, pakowane w zgrzewki po 12 sztuk, doskonale sprawdzą się przy robieniu domowych przetworów. Słoik typu orcio posiada ciekawy i unikatowy kształt toskańskiej amfory, która w zamierzchłych czasach służyła do konserwacji oleju. Dzięki doskonałym właściwościom certyfikowanego szkła słoik szklany 314 ml nadaje się do pasteryzacji domowych zapasów na zimę. Zawartość zamknięta szczelnie zakrętkami w szklanym pojemniku nie traci swoich walorów - smaku, koloru ani aromatu.

Słoik szklany 314 ml o niebanalnym designie może być ciekawą ozdobą każdej kuchennej półki. Pięknie w nim będą wyglądać owoce lata przerobione na dżem, mus czy konfitury. W słoiku spokojnie można przechowywać produkty sypkie, płynne i półpłynne. Umieszczone w nim zioła i przyprawy nie wywietrzeją i nie utracą swego zapachu.

Słoik szklany 314 ml typu orcio z powodzeniem zastąpi plastikowe pojemniki na drugie śniadanie. Możesz w nim zabrać swój ulubiony koktajl, sałatkę czy twarożek do szkoły, pracy czy na wycieczkę za miasto. Własnoręcznie zrobione powidła czy dżem, zamknięte w tym oryginalnym słoiku, spełnią rolę drobnego upominku dla bliskiej osoby.

 

SPECYFIKACJA

Pojemność:

 314 ml

Wysokość:

 9,8 cm

Szerokość:

 8,1 cm

Waga:

 120 g

Zakrętka:

 fi 63 / 4 zaczepy