ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 66X100 KOLOROWE WARZYWA

/1

FI66X100

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 66X100 KOLOROWE WARZYWA


Kategoria produktu: zakretki

49,99 zł
  • odpowiednia do słoika klick ze średnicą 66 mm
  • wykonana z blachy ocynkowanej
  • z nadrukiem - warzywa
  • dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • ekologiczny produkt do wielokrotnego użytku

6,6 cm

4 zaczepy

9 mm

Opis

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 66 X 100 SZT. KOLOROWE WARZYWA

 

Wyjątkowo estetycznie wykonana zakrętka do słoika fi 66, pakowana w komplety po 100 sztuk, to idealny wybór w czasie letnio-jesiennym, kiedy przygotowujemy przetwory na zimę. Ciekawy, wielobarwny nadruk przedstawia kolorowe warzywa, takie jak cebula, rzodkiewki, ogórki, papryka czy kalafior i zachęca do zamknięcia smaków lata w słoikach. Wykonana z wysokojakościowej blachy ocynkowanej i pokryta wewnątrz warstwą silikonową zakrętka posiada atest dopuszczający ją do kontaktu z żywnością. Wieczka pasują doskonale do słoików o średnicy 66 mm i szczelnie je zamykają. Odporne są na działanie wysokich temperatur, dlatego weki zakręcone naszymi nakrętkami, mogą być poddawane procesom pasteryzacji i sterylizacji.

 

Zakrętka do słoika fi 66 jest wyrobem wielokrotnego użytku. Używając szklanych pojemników z zakrętką wielorazowego użytku, dbasz o ekologię i nie zaśmiecasz planety.

 

Zakrętka do słoika fi 66 hermetycznie zamknie każdy słoik o średnicy 66 mm i ochroni go przed dostępem powietrza, wilgoci czy pleśni. Zabezpieczy Twoje przetwory czy artykuły spożywcze przechowywane w słoikach przed rozlaniem się, rozsypaniem czy dostaniem się do nich insektów. Kolorowy nadruk wieczka pozwala na postawienie słoika "prosto na stół".

 

SPECYFIKACJA:

Wysokość

 9 mm

Szerokość

 6,6 cm

Zakrętka

 fi 66

Ilość zaczepów

4

Kolor

wielokolorowa/ kolorowe warzywa