Butelki szklane 500 ml

Aktywne filtry

Wielofunkcyjne butelki szklane 500ml mają wiele zastosowań. Przydadzą się w mieszkaniu miłośników domowych trunków, jak również amatorów soków własnej roboty. Jeżeli robienie przetworów sprawia Ci przyjemność, będą Ci potrzebne opakowania szklane w większych ilościach. Nie przepłacaj więc i kup nasze butelki szklane 0,5 l hurtem!

Jak butelki szklane 500 ml pomogą Ci dbać o zdrowie?

Człowiek potrzebuje średnio dwóch litrów wody dziennie. Kiedy słupek rtęci w termometrze zaczyna się podnosić, warto pić nawet więcej. Plastikowe opakowania nie są dobrym rozwiązaniem ze względu na szkodliwe substancje, które mogą wydzielać do wody. Warto więc wybierać butelki szklane, które są bezpieczne i w  dodatku przyjazne środowisku. Wiele osób zabiera do torebki naczynia o mniejszej pojemności, jednak jeżeli spędzasz cały dzień poza domem, szklana butelka 500 ml będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Możesz również umieścić w niej listki mięty lub cząstki pomarańczy, by picie wody sprawiało Ci więcej przyjemności.

Butelki szklane 0,5 l w przetwórstwie domowym

Butelki 500 ml szklane są również idealne do produkcji domowych trunków. Nie zajmują tak wiele miejsca jak butelki szklane 750 ml, więc bez problemu zmieszczą się nawet w niewielkich barkach. Często wybierane są jako naczynie na wódkę własnej roboty. Butelki na alkohol 500ml są odpowiednie także do przechowywania wódek ziołowych czy owocowych, a także do słabszych trunków. Również podpiwek i cydr będą prezentowały się w nich bardzo efektownie. Butelka z ciemnego szkła 500ml będzie w sam raz na nalewki i wina.

Nie musisz jednak wykorzystywać ich wyłącznie jako butelki na alkohol. Idealnie pasują także do domowej produkcji soków, syropów czy kwasu chlebowego. Te butelki monopolowe włożysz bez problemu do plecaka czy koszyka i zabierzesz na wypad z całą rodziną za miasto.

 • WYSYŁKA DO 24H W ciągu 24 godzin od złożenia 
zamówinia Twoja przesyłka 
zostanie wysłana
  WYSYŁKA DO 24H

  W ciągu 24 godzin od złożenia zamówinia Twoja przesyłka zostanie wysłana

 • JESTEŚMY DLA CIEBIE Sklep stostuje regulamin dbający
o prawa konsumenckie
  JESTEŚMY DLA CIEBIE

  Sklep stostuje regulamin dbający o prawa konsumenckie

 • 14 DNI NA ZWROT 14 dni na zwrot zakupionych 
przedmiotów licząc od dnia 
otrzymania przesyłki
  14 DNI NA ZWROT

  14 dni na zwrot zakupionych przedmiotów licząc od dnia otrzymania przesyłki