Butelki szklane 750 ml

Aktywne filtry

Jeżeli lubisz domowe przetwory, z pewnością przydadzą Ci się butelki szklane 750ml. Są wykorzystywane najczęściej jako butelki na wino, jednak nie jest to ich jedyne zastosowanie. Te butelki szklane mieszczą się w większości typów barków i dobrze się zaprezentują zarówno na kameralnym przyjęciu, jak i na stole weselnym. 

Do czego można wykorzystać butelki szklane 750 ml?

Szklane butelki 750 ml są często kojarzone z produkcją alkoholi. Nadają się do przechowywania zarówno wina z winogron, jak i z owoców zebranych we własnym ogródku. Nasze opakowania szklane w sam raz do długiego leżakowania alkoholu. Twój trunek będzie w nich bezpieczny przez całe miesiące, a nawet lata. Doskonale zdają również egzamin jako butelki na nalewki, jeżeli masz wystarczająco wysokie półki w barku. Butelki szklane 0,75 l są odpowiednie także do wielu innych napojów alkoholowych. Nadają się do przechowywania miodu pitnego, likieru czy cydru.

Naczynia te nie muszą być jednak używane wyłącznie jako butelki na alkohol. Są również świetnym opakowaniem na soki domowej roboty. Choć zazwyczaj do tego celu używa się mniejszych naczyń, butelki szklane 750 ml sprawdzą się równie dobrze. Będą w sam raz, jeżeli chcesz zabrać większą ilość soku na piknik czy rodzinny spacer po lesie. Możesz przechowywać w nich również wodę, mleko, oranżadę czy inne napoje bezalkoholowe.

Butelka szklana 750 ml jest także idealnym dodatkiem, dzięki któremu ozdobisz swoje mieszkanie. Jeżeli lubisz majsterkować, spróbuj swoich sił w budowaniu statków w butelce. W sieci znajdziesz wiele tutoriali i przekonasz się, że czynność ta tylko na pierwszy rzut oka wydaje się niewykonalna. Jeżeli jednak nie masz do tego cierpliwości, butelki szklane 750 ml będą wyglądały równie efektownie, jeśli nasypiesz do nich kolorowych kamyczków.

 • WYSYŁKA DO 24H W ciągu 24 godzin od złożenia 
zamówinia Twoja przesyłka 
zostanie wysłana
  WYSYŁKA DO 24H

  W ciągu 24 godzin od złożenia zamówinia Twoja przesyłka zostanie wysłana

 • JESTEŚMY DLA CIEBIE Sklep stostuje regulamin dbający
o prawa konsumenckie
  JESTEŚMY DLA CIEBIE

  Sklep stostuje regulamin dbający o prawa konsumenckie

 • 14 DNI NA ZWROT 14 dni na zwrot zakupionych 
przedmiotów licząc od dnia 
otrzymania przesyłki
  14 DNI NA ZWROT

  14 dni na zwrot zakupionych przedmiotów licząc od dnia otrzymania przesyłki