Słoiki szklane 314 ml

Przygotowywanie domowych przetworów ma wiele zalet. Jest to ciekawe i rozwijające zajęcie. Pozwala zacieśnić więzy między różnymi pokoleniami. Dodatkowo kojarzy się z rodzinną atmosferą i domowym ciepłem. Gotowe dżemy i konfitury najlepiej przechowywać w opakowaniach, które pozwolą im zachować świeżość i nieskazitelny smak przez długi czas. Właśnie takim pojemnikiem jest szklany słoik. Małe słoiczki 314 ml mają idealną pojemność na tego typu specjały. Co ważne, sprawdzą się także do wielu innych zadań. Słoiki szklane są ponadczasowym, bezpiecznym dla zdrowia, a do tego estetycznym rozwiązaniem w nurcie less waste. Sięgnij po opakowania szklane, a później daj im drugie życie!

Aktywne filtry

Słoiki szklane na przetwory i nie tylko

Przetwory są najpopularniejszym typem zawartości, jaka bywa przechowywana w słoikach. Nie ma co się temu dziwić - domowe specjały w szklanych opakowaniach zachowują doskonały smak oraz świeżość przez najdłuższy możliwy czas. Poza tym mogą być bardzo estetyczne, a nawet ozdobne. Gdy dżemy i konfitury się skończą, słoiki wykorzystamy jako przyborniki biurkowe czy pojemniki na waciki do łazienki.

Ciekawym wyzwaniem będzie ręczne ozdabianie słoiczków. Wystarczy odrobina chęci i wyobraźni, a do tego zestaw farbek, markerów, brokatów czy sznurków. Efekty Cię zaskoczą! Dodatkowo będą to jedyne w swoim rodzaju egzemplarze, których nie znajdziesz na sklepowych półkach.

Słoiki 0.314 l do przechowywania - na żywność i ozdobne

Słoiki to ponadczasowe i wyjątkowo uniwersalne opakowania, których liczba zastosowań jest ograniczona jedynie przez naszą wyobraźnię. Są funkcjonalne, bezpieczne dla zdrowia i estetyczne.

Słoiki szklane - sklep Słoiczkowo ma ich szeroki asortyment. Wśród oferowanych przez nas słoików są także modele kwadratowe, z zakrętką i inne interesujące opcje. Polecamy również nasze zestawy opakowań szklanych.

Zobacz także:

Słoiki 4L, Słoiki 3L, Słoiki 1.7L, Słoiki 900 ml, Słoiki 720 ml, Słoiki 525 ml, Słoiki 500 ml, Słoiki 440 ml, Słoiki 370 ml, Słoiki 350 ml, Słoiki 330 ml, Słoiki 315 ml, Słoiki 250 ml, Słoiki 245 ml, Słoiki 235 ml, Słoiki 212 ml, Słoiki 200 ml, Słoiki 80 ml, Słoiki 40 ml.

 • WYSYŁKA DO 24H W ciągu 24 godzin od złożenia 
zamówinia Twoja przesyłka 
zostanie wysłana
  WYSYŁKA DO 24H

  W ciągu 24 godzin od złożenia zamówinia Twoja przesyłka zostanie wysłana

 • JESTEŚMY DLA CIEBIE Sklep stostuje regulamin dbający
o prawa konsumenckie
  JESTEŚMY DLA CIEBIE

  Sklep stostuje regulamin dbający o prawa konsumenckie

 • 14 DNI NA ZWROT 14 dni na zwrot zakupionych 
przedmiotów licząc od dnia 
otrzymania przesyłki
  14 DNI NA ZWROT

  14 dni na zwrot zakupionych przedmiotów licząc od dnia otrzymania przesyłki