Słoiki na przetwory

Nic tak nie pobudza apetytu, jak domowe przetwory. Kiszenie ogórków czy robienie dżemu z pewnością nie należą do zwykłych, rutynowych czynności. Są to raczej istne rytuały, wykonywane z największą starannością i pasją. Dlaczego wszyscy tak je uwielbiamy? Prawdopodobnie dlatego, że miłość, z którą zostały zrobione, jest wręcz wyczuwalna w produktach. Przygotowywanie przetworów to nieraz również sposób na spędzenia czasu z rodziną, na przykład z ukochaną mamą lub dziadkiem. Natomiast do każdego z tych specjałów potrzebne są odpowiednie pojemniki. Bez dwóch zdań powinny być one szklane, ponieważ najlepiej konserwują żywność i nie zniekształcają jej smaku. Sprawdź ofertę sklepu Sloiczkowo.pl i wybierz opakowania szklane o parametrach, które najbardziej Ci odpowiadają! Prowadzimy zarówno sprzedaż w detalu, jak i w hurcie.

Aktywne filtry

Słoiki do przechowywania żywności, kiszenia, pasteryzacji, zapraw, wekowania

Słoiki szklane - sklep Sloiczkowo.pl posiada ich wyjątkowo bogaty wybór. W tym dziale znaleźć można między innymi słoiki na:

  • ogórki,

  • dżem,

  • konfitury….

…i wiele innych. Oferujemy zarówno duże słoje do kiszenia, jak i małe słoiczki na przetwory. Wśród dostępnych u nas opakowań szklanych są również ładne słoiki, które będą pełnić funkcję ozdobną oraz klasyczne warianty dla wielbicieli prostoty. Natomiast tym, którzy potrzebują większej liczby pojemników lub których interesują ilości hurtowe, proponujemy zestawy opakowań szklanych.

Pamiętaj - szkło to wdzięczny i trwały materiał, który jest całkowicie bezpieczny w kontakcie z żywnością oraz nie wpływa na jej smak. Co więcej, słoiki nadają się do wielorazowego użytku. Wykorzystując takie opakowania, produkujemy mniej odpadów i dbamy o środowisko.

W razie jakichkolwiek pytań na temat naszego asortymentu chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu i życzymy udanych zakupów!