Butelki szklane 250 ml

Aktywne filtry

Jeżeli robienie przetworów sprawia Ci przyjemność, przydadzą Ci się praktyczne butelki 250 ml. Są w sam raz do przechowywania napojów własnej roboty i częstowania nimi swoich bliskich. Jeżeli chcesz podarować krewnym zrobioną przez siebie nalewkę, potrzebne Ci będą niewielkie butelki szklane, by trunku starczyło dla wszystkich. Taka pojemność będzie również wystarczająca, by Twoi najbliżsi mogli docenić smak Twojego dzieła. Jeżeli mimo to potrzebujesz nieco większych naczyń, polecamy także butelki szklane 300 ml.

Do czego możesz wykorzystać butelki 250 ml?

Butelki szklane 250 ml są w sam raz do przechowywania syropów. Są używane w małych ilościach, dlatego nie warto zlewać ich do dużych naczyń. Będą również odpowiednie jako butelki na soki. Tak zapakowany napój z łatwością zmieści się do plecaka, możesz więc zabrać go ze sobą na wycieczkę. Butelki 250 ml szklane nadają się również do przechowywania oranżady, kwasu chlebowego i innych domowych napojów.

Te opakowania szklane są odpowiednie również do przechowywania alkoholi. Najlepiej sprawdzą się butelki na nalewki 250 ml. Alkohol ten absolutnie nie może leżeć poziomo, jak na przykład wino. Dlatego jeśli masz niskie półki, dużo lepiej wybrać niższe naczynia o mniejszej pojemności. Butelka z ciemnego szkła 250 ml będzie w sam raz do przechowywania piwa lub podpiwku. Dzięki brązowej lub zielonej barwie naczynia napój będzie zabezpieczony przed działaniem promieni słonecznych.

Butelki 250 ml szklane będą odpowiednie również do wina. Zazwyczaj napój ten jest zlewany do naczyń o pojemności 750 ml, lecz nie jest to przecież reguła. Szklane butelki 250 ml nadadzą się również do przechowywania wódki, cydru, podpiwku i innych napojów.

Możesz wykorzystać je również do celów ozdobnych. Jeżeli umieścisz w nich specjalne światełka do butelek, wieczorem będą mieniły się tysiącem barw. Możesz również wsypać do nich piasku, muszelek i kamyczków, żeby przypominały Ci o wakacjach nawet w zimowe popołudnia.

 • WYSYŁKA DO 24H W ciągu 24 godzin od złożenia 
zamówinia Twoja przesyłka 
zostanie wysłana
  WYSYŁKA DO 24H

  W ciągu 24 godzin od złożenia zamówinia Twoja przesyłka zostanie wysłana

 • JESTEŚMY DLA CIEBIE Sklep stostuje regulamin dbający
o prawa konsumenckie
  JESTEŚMY DLA CIEBIE

  Sklep stostuje regulamin dbający o prawa konsumenckie

 • 14 DNI NA ZWROT 14 dni na zwrot zakupionych 
przedmiotów licząc od dnia 
otrzymania przesyłki
  14 DNI NA ZWROT

  14 dni na zwrot zakupionych przedmiotów licząc od dnia otrzymania przesyłki