Gumki do weków

Aktywne filtry

Gumki do weków są niezbędne, aby szczelnie zamknąć charakterystyczne duże słoiki, do których często wkładamy latem ogórki do zakiszenia. Można w nich przygotować również kompoty i inne przetwory. Gumki do słoików z klamrą były używane w naszych domach od lat i pewnie wiele osób doskonale je zna. Warto pamiętać, że to właśnie od najszybciej się zużyją. Sam słoik oraz sprężyna czy klamra wytrzymają zdecydowanie dłużej. Powinniśmy jednak zwrócić uwagę na właściwie przechowywanie i czyszczenie takich elementów po zakończeniu użycia. Sprawdź, jakie produkty z tej dziedziny proponuje nasza hurtowania opakowań szklanych

Gumki do słoików weck

Akcesoria do słoików, takie jak gumki na słoiki są niezbędne. Jednak ich użycie jest bardzo proste. Gdy słoiki — weki są napełnione, sprawdzamy, czy ich rant jest czysty i suchy. Jeśli tak, to układamy na nich równo gumki do słoików wecka. Na nich kładziemy suche, szklane pokrywki. Następnie niezbędne będą nam sprężyny do weków. Trzeba z ich pomocą solidnie umocować zakrętki do słoików na gumce. 

Ze względu na trwałość i jakość, zdecydowanie najlepszym wyborem będą sylikonowe gumki do weków. Doskonale układają się one na powierzchni, nie przesuwają się na łatwo i świetnie izolują, przez co wek będzie szczelnie zamknięty. 

Inne produkty w naszej ofercie

Jako hurtownia słoików posiadamy w ofercie liczne opakowania szklane. Dostosowane są one do różnych zastosowań. Niektóre doskonale nadają się do przetworów, inne do domowych trunków. Wszystkie takie samodzielnie przygotowane wyroby są doskonałe, a szkło pozwala na ich bezpieczne i ekologiczne przechowywanie. Warto pamiętać, że później można wykorzystać je kolejny raz, dzięki czemu ograniczamy ilość śmieci, jaka trafia do środowiska. Poświęcając czas na przetwory, możesz znacząco oszczędzić, a dodatkowo jedzenie będzie bardzo zdrowe.

 • WYSYŁKA DO 24H W ciągu 24 godzin od złożenia 
zamówinia Twoja przesyłka 
zostanie wysłana
  WYSYŁKA DO 24H

  W ciągu 24 godzin od złożenia zamówinia Twoja przesyłka zostanie wysłana

 • JESTEŚMY DLA CIEBIE Sklep stostuje regulamin dbający
o prawa konsumenckie
  JESTEŚMY DLA CIEBIE

  Sklep stostuje regulamin dbający o prawa konsumenckie

 • 14 DNI NA ZWROT 14 dni na zwrot zakupionych 
przedmiotów licząc od dnia 
otrzymania przesyłki
  14 DNI NA ZWROT

  14 dni na zwrot zakupionych przedmiotów licząc od dnia otrzymania przesyłki