Korki do wina

Aktywne filtry

Jeśli przygotowujesz własne, domowe wino, to niezbędne będą Ci korki do wina. Nasza hurtowania butelek szklanych posiada je w ofercie, abyś mógł zamówić w jednym miejscu wszystko, czego potrzebujesz do rozlania i przechowywania Twojego trunku. Dzięki odpowiednim korkom do butelek wina szczelnie je zamkniesz, a po umieszczeniu w ciemnym i chłodnym miejscu możesz je z powodzeniem przechowywać przez wiele lat i w wyjątkowych chwilach cieszyć się ulubionym smakiem. 

Korki do butelki na wino

Wybierając korki do butelek do wina, musisz wiedzieć, jaki dokładnie gwint mają Twoje butelki. To bardzo ważne, aby szczelnie zamknąć butelkę lub żeby w ogóle jej zakorkowanie było możliwe. Najlepiej więc kupować w jednym miejscu jedno i drugie i dopasować je do siebie. Wówczas masz pewność, że łatwo i precyzyjnie przygotujesz butelki z winem na najbliższe miesiące. Nie będziesz musiał martwić się żadnymi trudnościami. 

Hurtowania z opakowaniami ze szkła

Korki syntetyczne do wina są jednym z kluczowych artykułów dostępnych dla klientów naszego sklepu. Jednak przede wszystkim oferujemy różnego rodzaju opakowania szklane. W naszym asortymencie znajdziesz m.in.:

Nasza hurtownia opakowań szklanych to przede wszystkim szeroki wybór, wysokiej jakości produktów. Jeśli potrzebujesz butelek, słoików, innych naczyń ze szkła czy też niezbędnych do nich akcesoriów, to doskonale trafiłeś i z pewnością znajdziesz je pośród prezentowanych przez nas produktów. Z nami Twoja piwnica wypełni się smacznymi i doskonale zamkniętymi przetworami i trunkami, po które chętnie będzie sięgać cała rodzina. 

Wybierając opakowania ze szkła, jesteś eko. Z pewnością jest to więc doskonała opcja. Pamiętaj, że każdy słoik czy butelkę po wyparzeniu możesz wykorzystać jeszcze wielokrotnie. 

 • WYSYŁKA DO 24H W ciągu 24 godzin od złożenia 
zamówinia Twoja przesyłka 
zostanie wysłana
  WYSYŁKA DO 24H

  W ciągu 24 godzin od złożenia zamówinia Twoja przesyłka zostanie wysłana

 • JESTEŚMY DLA CIEBIE Sklep stostuje regulamin dbający
o prawa konsumenckie
  JESTEŚMY DLA CIEBIE

  Sklep stostuje regulamin dbający o prawa konsumenckie

 • 14 DNI NA ZWROT 14 dni na zwrot zakupionych 
przedmiotów licząc od dnia 
otrzymania przesyłki
  14 DNI NA ZWROT

  14 dni na zwrot zakupionych przedmiotów licząc od dnia otrzymania przesyłki