Duże zakrętki do słoików - FI82

Aktywne filtry

Lubisz przypominać sobie smaki lata, otwierając kolejne słoiki z przetworami? A może masz ogród lub działkę i chcesz zamknąć w słoikach duże ilości warzyw i owoców? W Twojej kuchni powinny znaleźć się duże zakrętki do słoików FI 82. Dzięki nim będziesz bezpiecznie przechowywać kompoty, sosy czy dżemy w większych opakowaniach. Zakrętki FI 82 to wysoka jakość wykonania i szeroki wybór wzorów. Znajdź wśród nich taki, który najlepiej pasuje do Twojej kuchni!

Zakrętki FI 82 – idealne do kontaktu z żywnością

Jeśli robisz w domu przetwory, na pewno zależy Ci na tym, by zarówno słoiki, jak i zakrętki były solidnie wykonanymi produktami, z których możesz korzystać wielokrotnie. W przypadku zakrętek do słoików FI 82 masz pewność, że są odpowiednie do kontaktu z żywnością i odporne na wysokie temperatury. Zakrętki wykonano ze stali ocynkowanej i pokryto od wewnątrz silikonem, dzięki czemu nie zmieniają smaku przetworów i nie wpływają na ich skład. Słoiki z zakrętkami FI 82 możesz bezpiecznie pasteryzować i sterylizować, nadają się także do przechowywania kwaśnej żywności.

Co możesz przechowywać w słoikach z zakrętką FI 82?

Zakrętka FI 82 to produkt o uniwersalnym rozmiarze. Pasuje do wielu rodzajów słoików – od tych niewielkich, o pojemności 200 ml, po nawet 500-mililitrowe. To, czy dane opakowania szklane będą pasowały do zakrętek, zależy przede wszystkim od ich kształtu. Informacje o rozmiarze zakrętek znajdziesz w opisie wszystkich naszych słoików.

Zakrętki do słoików FI 82 przydadzą Ci się do przechowywania dżemów, kompotów, soków owocowych. W słoikach z taką zakrętką możesz pasteryzować także większe porcje bigosu, leczo i innych dań obiadowych.

Wybierz kolor i wzór zakrętek do słoików FI 82

W naszej ofercie znajdziesz kilkadziesiąt wzorów zakrętek FI 82. Możesz wybierać spośród kratek w stylu retro lub kolorowych, apetycznych nadruków owoców i warzyw. Takie zakrętki nie tylko stanowią dekorację, ale mają także zastosowanie praktyczne – ułatwiają znalezienie odpowiednich przetworów na półce.

Sprawdź także inne nasze produkty: nietypowe zakrętki do słoików i małe zakrętki do słoików!

 • WYSYŁKA DO 24H W ciągu 24 godzin od złożenia 
zamówinia Twoja przesyłka 
zostanie wysłana
  WYSYŁKA DO 24H

  W ciągu 24 godzin od złożenia zamówinia Twoja przesyłka zostanie wysłana

 • JESTEŚMY DLA CIEBIE Sklep stostuje regulamin dbający
o prawa konsumenckie
  JESTEŚMY DLA CIEBIE

  Sklep stostuje regulamin dbający o prawa konsumenckie

 • 14 DNI NA ZWROT 14 dni na zwrot zakupionych 
przedmiotów licząc od dnia 
otrzymania przesyłki
  14 DNI NA ZWROT

  14 dni na zwrot zakupionych przedmiotów licząc od dnia otrzymania przesyłki