Małe zakrętki do słoików - FI66

Aktywne filtry

Robisz przetwory w niewielkich porcjach i używasz do ich przechowywania słoiczków o mniejszej pojemności? W Twojej kuchni nie może zabraknąć odpowiednich zakrętek! Małe zakrętki do słoików o średnicy 66 mm mają uniwersalne zastosowanie. Dzięki wykonaniu ze stali nierdzewnej doskonale nadają się do kontaktu z żywnością i zapewnią Twoim przetworom doskonałe warunki podczas pasteryzowania i późniejszego przechowywania.

Zakrętki do słoików FI 66 – ekologiczne, wielorazowe, idealne do domowych przetworów

Gdy często robisz przetwory w domu, na pewno zdarzyła Ci się sytuacja, gdy liczba słoików nie zgadzała się z liczbą zakrętek. Mamy rozwiązanie tego problemu – w naszym sklepie możesz kupić małe zakrętki do słoików FI 66 sprzedawane pojedynczo. To uniwersalny rozmiar, do którego będą pasowały popularne opakowania szklane. Zakrętki są wykonane ze stali ocynkowanej i pokryte od wewnątrz silikonem. Dzięki temu nadają się do kontaktu z żywnością, także tą kwaśną.

Solidnie wykonane nakrętki na małe słoiki przydadzą Ci się szczególnie wtedy, gdy starasz się żyć w duchu less waste. Możesz wykorzystywać je wielokrotnie. Są odporne na wysokie temperatury, nadają się do sterylizacji i wyparzania, dzięki czemu masz pewność, że zawsze będą idealnie czyste.

Do czego możesz wykorzystać nakrętki na małe słoiki?

Małe słoiki najlepiej sprawdzą się w przypadku szybko psujących się produktów. Możesz wykorzystać je jako opakowania szklane na dżemy, sosy do obiadu, syropy owocowe. Zakrętki do słoików FI 66 przydadzą się także osobom, które produkują własny miód i sprzedają go w niewielkich porcjach.

Wybierz małe zakrętki do słoików z ulubionym nadrukiem!

Kolorowe nakrętki do małych słoików sprawią, że Twoje przetwory będą wyglądały jeszcze bardziej apetycznie. Możesz wybrać retro wzór w kratkę, dzięki któremu słoik będzie wyglądał jak te w babcinej kuchni. Jeśli chcesz, by małe zakrętki do słoików ułatwiły Ci wyszukiwanie odpowiednich produktów na półce, postaw na wzory ze zdjęciami warzyw i owoców. Dzięki nim odpowiednio oznaczysz konfitury, miód czy sałatkę warzywną.

Szukasz zakrętek o innej średnicy? Sprawdź także nasze duże zakrętki do słoików i nietypowe zakrętki do słoików!