Zestawy zakrętek do słoików

Aktywne filtry

Zestaw zakrętek do słoika może Ci się przydać, jeśli te, które posiadasz, powykrzywiały się lub zardzewiały, a jednak same naczynia są jeszcze w doskonałym stanie. Nie jest to rzadkością, wieczka do słoików nie są zwykle tak trwałe, jak one same, więc co jakiś czas konieczna jest ich wymiana. Zakrętka jest akcesorium, które pozwala zamknąć domowe przetwory, dzięki temu zachowują one swoją świeżość na długie miesiące. Tak naprawdę bez niej słoik niewiele znaczy. 

Zakrętki, wieczka do słoików — znajdź wysokiej jakości produkty w naszej ofercie

Jeśli planujesz tego lata przygotowanie wielu domowych przetworów na zimę, to koniecznie powinieneś nabyć również zestaw zakrętek do słoików. Zwykle są one wykonane z metalu, co sprawia, że przy wielokrotnym stosowaniu po pewnym czasie się zużywają. Mogą być na wieczku ozdobione różnymi wzorami lub być całkowicie jednolite. Nasz sklep oferuje zakrętki na słoiki, które doskonale wpiszą się w Twoje oczekiwania, gdyż są najwyższej jakości. Wybierz wariant, który będzie pasował do szklanych naczyń, które posiadasz. 

Pamiętaj, że konieczne jest dopasowanie rozmiaru nakrętki do słoików. Źle dobranie nie pozwolą na szczelne zamknięcie, które jest warunkiem świeżości przechowywanej wewnątrz żywności. Jeśli co roku przygotowujesz przetwory, to z pewnością wiesz, że dobrej jakości zakrętki do słoików to podstawa. Dlatego proponujemy Ci zestaw samych zakrętek, które idealnie dopasujesz do naczyń, które już masz w domu. 

Zakrętki na słoiki oraz solidne i trwałe naczynia szklane w sloiczkowo.pl

Poza zakrętkami do słoika znajdziesz w naszych sklepie również szereg innych produktów, które mogą doskonale sprawdzić się we wskazanym przez Ciebie zastosowaniu. Dlatego zachęcamy również do zapoznania się z innymi kategoriami naszych produktów, które z powodzeniem mogą Ci służyć długie lata. Zobacz:

∙ słoiki,
∙ butelki szklane,
∙ zakrętki do słoików,
∙ opakowania szklane.

 • WYSYŁKA DO 24H W ciągu 24 godzin od złożenia 
zamówinia Twoja przesyłka 
zostanie wysłana
  WYSYŁKA DO 24H

  W ciągu 24 godzin od złożenia zamówinia Twoja przesyłka zostanie wysłana

 • JESTEŚMY DLA CIEBIE Sklep stostuje regulamin dbający
o prawa konsumenckie
  JESTEŚMY DLA CIEBIE

  Sklep stostuje regulamin dbający o prawa konsumenckie

 • 14 DNI NA ZWROT 14 dni na zwrot zakupionych 
przedmiotów licząc od dnia 
otrzymania przesyłki
  14 DNI NA ZWROT

  14 dni na zwrot zakupionych przedmiotów licząc od dnia otrzymania przesyłki