Zestawy

Aktywne filtry

ZESTAWY

 

SŁOIKI Z ZAKRĘTKAMI - WIĘCEJ ZA MNIEJ

Kategoria zestawy wychodzi naprzeciw wszystkim Klientom, którzy potrzebują większej ilości akcesoriów do przygotowywania i przechowywania przetworów domowych. Nasze zestawy słoików szklanych z zakrętkami obejmują większą ilość od 50 do 120 sztuk kompletów. Zaopatrując się w większą ilość zestawów, płacą Państwo relatywnie mniej. Zakup hurtowej ilości słoików z zakrętkami nie oznacza od razu, że musimy mieć przetwórnię dżemów lub być właścicielami pasieki. W każdym gospodarstwie domowym słoiki są niezbędnymi przedmiotami, a zakup większej ilości jest przyjazny dla Państwa kieszeni.

 

JAKOŚĆ I PERFEKCJA WYKONANIA

Nasze zestawy słoików z zakrętkami wykonano z doskonałej jakości szkła odpornego na działanie wysokich temperatur, a wieczka z blachy ocynkowanej, dopuszczonej do kontaktu z żywnością. Kupując duże zestawy, zaspokoją Państwo nie tylko zapotrzebowanie na pojemniki do robienia i przechowywania sezonowych zapasów na zimę, ale i na szczelne naczynia potrzebne na co dzień. Artykuły spożywcze używane każdego dnia, jak sól, cukier, kawa, herbata, mąką czy przyprawy, będą bezpieczne w słoiku zamkniętym kolorowym wieczkiem. W ten sposób odizolujemy je od wilgoci, insektów oraz zapobiegniemy wietrzeniu ich aromatu.

 

WARTO KUPIĆ NA ZAPAS

Bardziej zapobiegliwi Klienci wiedzą, że opłaca się kupować na zapas.  Zyskują dzięki temu pewność, że nigdy nie zabraknie im potrzebnego słoiczka i zawsze będą mieli pod ręką szczelne opakowanie, niezbędne w każdym domu.

Nasze zestawy można przechowywać przez długi czas, nie trzeba ich użyć od razu, ponieważ nie tracą swoich właściwości.

 • WYSYŁKA DO 24H W ciągu 24 godzin od złożenia 
zamówinia Twoja przesyłka 
zostanie wysłana
  WYSYŁKA DO 24H

  W ciągu 24 godzin od złożenia zamówinia Twoja przesyłka zostanie wysłana

 • JESTEŚMY DLA CIEBIE Sklep stostuje regulamin dbający
o prawa konsumenckie
  JESTEŚMY DLA CIEBIE

  Sklep stostuje regulamin dbający o prawa konsumenckie

 • 14 DNI NA ZWROT 14 dni na zwrot zakupionych 
przedmiotów licząc od dnia 
otrzymania przesyłki
  14 DNI NA ZWROT

  14 dni na zwrot zakupionych przedmiotów licząc od dnia otrzymania przesyłki