Zestawy słoików z zakrętkami

Aktywne filtry

ZESTAWY

W tej kategorii wybierzesz: zakrętki i słoiki zestaw! Oferowane przez nas szklane naczynia idealnie nadają się do domowych przetworów. Sprawdź więc koniecznie ceny i ciekawe pakiety, a z pewnością dopasujesz słoiczki do swoich potrzeb. Wysoka jakość i materiał wykonania, czyli szkło, a także różnorodna pojemność, sprawiają, że można je z powodzeniem wykorzystywać do przechowywania różnych drobiazgów w domu, a w kuchni, np. przypraw. 

 

Zestaw zakrętek i słoików — znajdź produkty dla siebie

Zestaw zakrętek i słoików w naszym sklepie składa się z wielu elementów. Dzięki temu możesz doskonale przygotować się na zimę. Potrzebujesz 80,100 a może jeszcze więcej sztuk? Każdy słój posiada nakrętkę, dzięki czemu idealnie się zamknie i nada się w celu tworzenia zimowych przetworów, po które z taką przyjemnością sięgają domownicy. Zestaw słoików z zakrętkami sprawdzi się więc w każdym domu, w którym dba się o domowe i zdrowe jedzenie. Właśnie tam bowiem przygotowywanie i przechowywanie przetworów ma szczególne znaczenie. 

Pamiętaj również, że z wykorzystaniem słoików i zakrętek możesz przygotować własnoręcznie wiele praktycznych rozwiązań do domu. Ciekawym pomysłem jest, chociażby organizer na przyprawy do kuchni, ale również elementy dekoracyjne, jak świeczniki. Wszystko zależy od Twojej pomysłowości. Jeśli jednak tylko masz miejsce do przechowywania, to zachęcamy do produkcji przetworów dla bliskich. 

 

Jakie produkty znajdziesz w sloicznowo.pl?

Zestaw słoików z zakrętkami to duży pakiet produktów, dzięki któremu zyskasz pełne wyposażenie do przygotowywania przetworów. Wiemy jednak, że czasem potrzebujesz innych szklanych naczyń, a także w mniejszych ilościach, dlatego koniecznie sprawdź również inne kategorie oferowanych przez nas produktów:

słoiki,
butelki szklane,
zakrętki do słoików,
opakowania szklane.

 • WYSYŁKA DO 24H W ciągu 24 godzin od złożenia 
zamówinia Twoja przesyłka 
zostanie wysłana
  WYSYŁKA DO 24H

  W ciągu 24 godzin od złożenia zamówinia Twoja przesyłka zostanie wysłana

 • JESTEŚMY DLA CIEBIE Sklep stostuje regulamin dbający
o prawa konsumenckie
  JESTEŚMY DLA CIEBIE

  Sklep stostuje regulamin dbający o prawa konsumenckie

 • 14 DNI NA ZWROT 14 dni na zwrot zakupionych 
przedmiotów licząc od dnia 
otrzymania przesyłki
  14 DNI NA ZWROT

  14 dni na zwrot zakupionych przedmiotów licząc od dnia otrzymania przesyłki