Słoiki szklane 80 ml

Słoiki to jedne z najbardziej uniwersalnych przedmiotów, z jakimi spotykamy się w codziennym życiu. Mogą one pełnić nieskończenie wiele ról - tak naprawdę ich liczbę ogranicza wyłącznie nasza wyobraźnia. Opakowania szklane sprawdzą się chociażby w roli dekoracji. Do bardziej nietypowych zastosowań należy uprawianie drobnych roślin w słoikach. Najlepsze efekty uzyskamy siejąc w nich zioła. W tym miejscu przedstawiamy szklane słoiki 80 ml, które przydadzą się do wielu zadań. Małe słoiczki 80 ml z zakrętką mogą posłużyć nam między innymi do przechowywania żywności. Najczęściej wykorzystuje się je na przetwory. W sklepie dostępne są także ozdobne słoiki 80 ml oraz bardziej nietypowe słoiki kwadratowe. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Słoiczkowo.pl i do wybrania swoich ulubionych modeli!

Aktywne filtry

Szklane słoiki 80 ml do przechowywania

Słoiki szklane - sklep Sloiczkowo.pl ma ich szeroką gamę! Polecamy słoiki 80 ml na żywność. Przechowując w nich artykuły spożywcze możemy mieć pewność, że produkty dłużej zachowają świeżość, a ich smak pozostanie niezaburzony. Szkło jest także całkowicie bezpieczne dla naszego zdrowia, nie musimy zatem martwić się, że do pokarmu przedostaną się jakiekolwiek szkodliwe substancje. Co więcej, przechowywanie jedzenia w słoikach chroni je przed molami! Oczywiście są to jedynie niektóre z zastosowań, jakie mogą mieć słoiki 80 ml. Polecamy także nasze zestawy opakowań szklanych.

Zobacz także:

Słoiki 4L, Słoiki 3L, Słoiki 1.7L, Słoiki 900 ml, Słoiki 720 ml, Słoiki 525 ml, Słoiki 500 ml, Słoiki 440 ml, Słoiki 370 ml, Słoiki 350 ml, Słoiki 330 ml, Słoiki 315 ml, Słoiki 314 ml, Słoiki 250 ml, Słoiki 245 ml, Słoiki 235 ml, Słoiki 212 ml, Słoiki 200 ml, Słoiki 40 ml.

 • WYSYŁKA DO 24H W ciągu 24 godzin od złożenia 
zamówinia Twoja przesyłka 
zostanie wysłana
  WYSYŁKA DO 24H

  W ciągu 24 godzin od złożenia zamówinia Twoja przesyłka zostanie wysłana

 • JESTEŚMY DLA CIEBIE Sklep stostuje regulamin dbający
o prawa konsumenckie
  JESTEŚMY DLA CIEBIE

  Sklep stostuje regulamin dbający o prawa konsumenckie

 • 14 DNI NA ZWROT 14 dni na zwrot zakupionych 
przedmiotów licząc od dnia 
otrzymania przesyłki
  14 DNI NA ZWROT

  14 dni na zwrot zakupionych przedmiotów licząc od dnia otrzymania przesyłki