Butelki monopolowe

Aktywne filtry

Jeżeli planujesz własną produkcję alkoholi, bez wątpienia przydadzą Ci się szklane butelki monopolowe. Jednak nie byle jakie! Porządne butelki szklane powinny dobrze zabezpieczać trunek przed wylaniem i utlenianiem się alkoholu. Poza tym niebagatelną kwestią jest dobry wygląd Twojego trunku. Dobrze dobrane butelki na alkohol powinny podkreślać jego kolor i same w sobie muszą dobrze się prezentować. Zamów butelki monopolowe hurtem w naszym sklepie internetowym. 

Dlaczego warto wybrać nasze butelki monopolowe?

Jeżeli masz już doświadczenie w robieniu domowych alkoholi, być może zlewałeś swoje wyroby do starych butelek po innych napojach. Taki trunek nie prezentuje się dobrze — firmowa etykietka często zasłania płyn i sama w sobie źle się prezentuje. Wiele osób ma także zrozumiałe opory przed pokazaniem gościom wina w butelce po soku marchwiowym czy innego domowego alkoholu w butelce po syropie malinowym. Jeśli wybierzesz nasze butelki monopolowe, otrzymasz opakowania szklane dostosowane do Twojego trunku. Możesz dorobić do nich własną zindywidualizowaną etykietkę. W ten sposób Twój alkohol będzie świetnym upominkiem dla bliskiej osoby. W naszej ofercie mamy butelki szklane 500 mlbutelki szklane 750 mlbez trudu więc dobierzesz rozmiar opakowania do swoich potrzeb!

Kiedy już wkręcisz się na dobre w domową produkcję alkoholi, będziesz potrzebować więcej butelek. W punktach stacjonarnych można znaleźć dobrze wyglądające opakowania — niestety często ich cena jest dość wysoka. Dlatego więc wybierz nasz sklep internetowy, w którym kupisz butelki monopolowe hurtem w niskiej cenie.

Do czego mogą Ci służyć butelki monopolowe?

Klienci najczęściej wykorzystują nasze butelki monopolowe do przechowywania alkoholi. Nic w tym dziwnego — domowe trunki wyglądają w naszych opakowaniach wyjątkowo korzystnie. Prym w tym aspekcie wiodą wino i wódka, choć możesz trzymać w nich również inne trunki takie jak nalewki czy cydr.

Nikt jednak nie powiedział, że butelki monopolowe nadają się tylko do przechowywania alkoholu! Równie dobrze możesz trzymać w nich domowe soki czy syropy. Świetnie prezentują się także jako dekoracja, jeśli umieścisz w nich kolorowe kamyczki.

 • WYSYŁKA DO 24H W ciągu 24 godzin od złożenia 
zamówinia Twoja przesyłka 
zostanie wysłana
  WYSYŁKA DO 24H

  W ciągu 24 godzin od złożenia zamówinia Twoja przesyłka zostanie wysłana

 • JESTEŚMY DLA CIEBIE Sklep stostuje regulamin dbający
o prawa konsumenckie
  JESTEŚMY DLA CIEBIE

  Sklep stostuje regulamin dbający o prawa konsumenckie

 • 14 DNI NA ZWROT 14 dni na zwrot zakupionych 
przedmiotów licząc od dnia 
otrzymania przesyłki
  14 DNI NA ZWROT

  14 dni na zwrot zakupionych przedmiotów licząc od dnia otrzymania przesyłki