Słoiki szklane 245 ml

Przetwory kojarzą się zwykle z domową atmosferą i rodzinnym ciepłem. Można cieszyć się nimi w gronie bliskich na każdym etapie - od wspólnego przygotowywania specjałów, aż po ich smakowanie. To świetny sposób na spędzanie czasu z ważnymi dla nas osobami i zacieśnianie więzi między pokoleniami. Z kolei gotowe przetwory należy odpowiednio przechowywać. Pozwoli im to zachować świeżość i doskonały smak przez najdłuższy możliwy czas. Idealnym pojemnikiem na domowe smakołyki będzie słoik 245 ml. Ma optymalną pojemność, a do tego jest bardzo funkcjonalny. Co ważne, słoiki szklane nadają się do wielokrotnego użytku.

Aktywne filtry

Słoiki 0.245 l - na żywność, ozdobne, do przechowywania

Jedną z najważniejszych zalet słoików jest nieograniczona liczba ich zastosowań. Szklany słoik będzie świetnym opakowaniem na dowolne przetwory lub inny rodzaj żywności. Sprawdzi się także do przechowywania przypraw. Niektórzy chętnie wykorzystują słoiki w łazience, jako pojemniki na waciki lub patyczki higieniczne. Inni tworzą z nich przyborniki biurkowe. Szklany słoik 245 ml znajdzie zastosowanie wszędzie, gdzie potrzebny jest pojemnik na drobiazgi. Nie tylko w kuchni, ale i w sypialni, łazience czy w salonie.

Małe słoiczki 245 ml na przetwory i nie tylko

Słoiki mogą być nie tylko funkcjonalne, ale także pełnić funkcje ozdobne. Wystarczy odrobina wyobraźni, naklejki, farbki, sznurki, brokat, markery czy innego rodzaju dodatki, a szklany słoik stanie się oryginalną dekoracją. Ozdabianie słoików z pewnością przypadnie do gustu młodszym dzieciom, ale nie tylko. Co ważne, opakowania szklane są wariantem w nurcie less waste. Nadają się do ponownego użytku i służą nam przez wiele lat. W tym czasie możemy wielokrotnie zmieniać ich zastosowania. 

Słoiki szklane - sklep Słoiczkowo ma ich szeroki asortyment. Wśród oferowanych przez nas słoików są także modele kwadratowe, z zakrętką i inne interesujące opcje. Polecamy również nasze zestawy opakowań szklanych.

Zobacz także:

Słoiki 4L, Słoiki 3L, Słoiki 1.7L, Słoiki 900 ml, Słoiki 720 ml, Słoiki 525 ml, Słoiki 500 ml, Słoiki 440 ml, Słoiki 370 ml, Słoiki 350 ml, Słoiki 330 ml, Słoiki 315 ml, Słoiki 314 ml, Słoiki 250 ml, Słoiki 235 ml, Słoiki 212 ml, Słoiki 200 ml, Słoiki 80 ml, Słoiki 40 ml.

 • WYSYŁKA DO 24H W ciągu 24 godzin od złożenia 
zamówinia Twoja przesyłka 
zostanie wysłana
  WYSYŁKA DO 24H

  W ciągu 24 godzin od złożenia zamówinia Twoja przesyłka zostanie wysłana

 • JESTEŚMY DLA CIEBIE Sklep stostuje regulamin dbający
o prawa konsumenckie
  JESTEŚMY DLA CIEBIE

  Sklep stostuje regulamin dbający o prawa konsumenckie

 • 14 DNI NA ZWROT 14 dni na zwrot zakupionych 
przedmiotów licząc od dnia 
otrzymania przesyłki
  14 DNI NA ZWROT

  14 dni na zwrot zakupionych przedmiotów licząc od dnia otrzymania przesyłki