Poszukujesz estetycznych i trwałych słoików bądź butelek w dużej ilości? Słoiczkowo to hurtownia opakowań szklanych, która dostarczy Ci wybrany produkt szybciej, niż myślisz. Zdecydowaną większość paczek wysyłamy w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Nie obawiaj się, że nie zdążysz z przygotowaniem obiecanych nalewek czy przetworów. Hurtownia słoików szklanych Słoiczkowo i nasze opakowania sprawią, że wszystko pójdzie po Twojej myśli!

Hurtownia opakowań szklanych — duży wybór, niskie ceny

Jeśli produkujesz przetwory domowe i poszukujesz opakowań szklanych możliwych do zakupu w hurcie, to trafiłeś w dobre miejsce! U nas znajdziesz słoiki w rozmiarach od 40 ml do nawet 100 razy większych. Możesz w nich przechować m.in. 

  • miód, 

  • dżemy,

  • marynowane warzywa,

  • kompoty, 

  • ciastka, 

… i wiele innych domowych przetworów! 

Jeśli interesują Cię butelki szklane, to w hurtowni Słoiczkowo znajdziesz najpopularniejsze warianty szklanych opakowań. Dzięki nim każdy będzie mógł się cieszyć Twoimi sokami i alkoholami. My wiemy, że to, co domowe, jest lepsze.  

Hurtownia opakowań szklanych — bądź eko!

Nie jest łatwo znaleźć sklep ze słoikami szklanymi, który dostarczy je w całości.  Nasza hurtownia butelek szklanych odpowiednio zabezpiecza zamówione opakowania, tak by dojechały do Ciebie w całości. Stawiając na opakowania szklane, umożliwiasz swoim klientom powtórne ich wykorzystanie. Ma to bardzo duże znaczenie dla wielu osób. Postaw na ekologiczne rozwiązania ze Słoiczkowo!

Zamów teraz

Informacja o sklepie

person
Słoiczkowo Łukasz Płatek
NIP 6821792614
REGON 388208286
nr konta 79 1870 1045 2078 1069 6456 0001

Sloiczkowo.pl
Narama
ul. Brzozowa 21
32-095 Iwanowice
Poland

Zadzwoń do nas:
570329727

Kontakt z nami