Słoiki szklane 525 ml

Przygotowywanie domowych przetworów, a następnie ich degustowanie, to zajęcia, które kojarzą się głównie z ciepłą, rodzinną atmosferą. Wielu osobom wydaje się, że specjały stworzone rękami ich bliskich zawsze smakują najlepiej. Podczas gdy dokładamy wszelkich starań, by przyrządzone dżemy i konfitury wyszły doskonałe, powinniśmy zadbać również o ich odpowiednie przechowywanie. Jeśli zrobimy to prawidłowo, przetwory zachowają świeżość i idealny smak przez możliwie najdłuższy czas. Za najlepszy pojemnik na tego typu produkty powszechnie uznaje się szklany słoik. Jest on całkowicie bezpieczny dla zdrowia, neutralny w zapachu i smaku, a także nadaje się do ponownego użycia. W związku z tym słoik kupiony raz będzie wspaniale konserwował Twoje przetwory przez wiele lat!

Aktywne filtry

Małe słoiczki - na przetwory i nie tylko

Choć słoiki przywołują na myśl głównie skojarzenia związane z przetworami, w rzeczywistości mogą się przydać także do wielu innych artykułów. Opakowania szklane nadają się tak samo dobrze do produktów sypkich, na przykład do kaszy, ryżu, nasion chia czy soli. Herbata lub kawa przechowywane w słoiku nie utracą tak szybko swojego aromatu. Co ważne, żywność w szczelnie zamkniętym szklanym pojemniku jest niedostępna dla szkodników, na przykład moli spożywczych (które potrafią przegryźć nawet plastik!). Słoiki mogą odgrywać także role przyborników na różnego rodzaju akcesoria, na przykład długopisy w pokoju do pracy lub patyczki higieniczne w łazience. Jednym z ciekawszych pomysłów jest również ręczne ozdabianie słoików za pomocą farbek, brokatów, naklejek czy sznurków. Pojemnik udekorowany w ten sposób może okazać się oryginalnym wazonem!

Słoiki do przechowywania 525 ml - na żywność, ozdobne

Opakowania szklane są ponadczasowym wariantem w duchu less waste. Mają niezwykle dużo zastosowań, a do tego są wyjątkowo funkcjonalne.

Słoiki szklane - sklep Słoiczkowo ma ich szeroki asortyment. Wśród oferowanych przez nas słoików są także modele kwadratowe, z zakrętką i inne interesujące opcje. Polecamy również nasze zestawy opakowań szklanych.

Zobacz także:

Słoiki 4L, Słoiki 3L, Słoiki 1.7L, Słoiki 900 ml, Słoiki 720 ml,, Słoiki 500 ml, Słoiki 440 ml, Słoiki 370 ml, Słoiki 350 ml, Słoiki 330 ml, Słoiki 315 ml, Słoiki 314 ml, Słoiki 250 ml, Słoiki 245 ml, Słoiki 235 ml, Słoiki 212 ml, Słoiki 200 ml, Słoiki 80 ml, Słoiki 40 ml.

 • WYSYŁKA DO 24H W ciągu 24 godzin od złożenia 
zamówinia Twoja przesyłka 
zostanie wysłana
  WYSYŁKA DO 24H

  W ciągu 24 godzin od złożenia zamówinia Twoja przesyłka zostanie wysłana

 • JESTEŚMY DLA CIEBIE Sklep stostuje regulamin dbający
o prawa konsumenckie
  JESTEŚMY DLA CIEBIE

  Sklep stostuje regulamin dbający o prawa konsumenckie

 • 14 DNI NA ZWROT 14 dni na zwrot zakupionych 
przedmiotów licząc od dnia 
otrzymania przesyłki
  14 DNI NA ZWROT

  14 dni na zwrot zakupionych przedmiotów licząc od dnia otrzymania przesyłki