Słoiki szklane 40-199 ml

Aktywne filtry

Słoiki 40ml 199 ml to akcesoria przydatne w każdej kuchni, które są zarówno praktyczne, jak i stanowią doskonałą dekorację. W naszym sklepie znajdziesz wykonane z wytrzymałego szkła słoiczki w różnych rozmiarach.

Słoiki 40ml 199 ml z zakrętką - funkcjonalne akcesoria

W kuchni z powodzeniem znajdziesz wiele produktów, których niewłaściwe przechowywanie skutkuje utratą smaku i aromatu. Nasze słoiki szklane 40ml 199ml są praktycznym rozwiązaniem, jeśli chodzi o przechowywanie żywności. Możesz trzymać w nich wszelkiego rodzaju przyprawy oraz inne produkty sypkie. To sprawi, że ich wartości odżywcze i właściwości smakowe nie ulegną zmianie przez długi czas. Zestawy opakowań szklanych pomogą Ci także uporządkować kuchnię. Świetnie sprawdzają się jako praktyczne i poręczne słoiki na żywność 40ml 199ml.

Słoiki do przechowywania 40 ml 199ml - dodatek do każdej kuchni

Słoiki szklane sklep to miejsce, w którym znajdziesz wiele produktów wysokiej jakości. Nasze słoiki ozdobne 40ml 199ml idealnie sprawdzą się jako estetyczna dekoracja kuchni, którą możesz umieścić zgodnie z własnym poczuciem stylu. Przezroczyste szkło sprawia, że bez problemu komponują się z każdą aranżacją wnętrz. Co więcej, słoiki kwadratowe 40ml 199ml wyglądają nowocześnie i stylowo, podkreślając charakter wystroju. Dodaj klimatu swojej kuchni i wybierz produkty najlepszej jakości.

Słoiki na przetwory 40ml 199 ml

Wszelkiego rodzaju szklane słoiki o grubych ściankach to wytrzymałe i estetyczne pojemniki, które warto mieć zawsze pod ręką. Atrakcyjny wygląd i duża funkcjonalność sprawiają, że produkty tego typu nieustannie cieszą się popularnością. Z ich pomocą ozdobisz kuchnię, uporządkujesz produkty lub sprawisz bliskim praktyczny prezent. Słoiki są również najlepszym rozwiązaniem w kwestii przetworów. Dzięki odporności na wiele czynników zewnętrznych, z łatwością zakonserwujesz w nich ulubione owoce, warzywa, a nawet mięso.

 • WYSYŁKA DO 24H W ciągu 24 godzin od złożenia 
zamówinia Twoja przesyłka 
zostanie wysłana
  WYSYŁKA DO 24H

  W ciągu 24 godzin od złożenia zamówinia Twoja przesyłka zostanie wysłana

 • JESTEŚMY DLA CIEBIE Sklep stostuje regulamin dbający
o prawa konsumenckie
  JESTEŚMY DLA CIEBIE

  Sklep stostuje regulamin dbający o prawa konsumenckie

 • 14 DNI NA ZWROT 14 dni na zwrot zakupionych 
przedmiotów licząc od dnia 
otrzymania przesyłki
  14 DNI NA ZWROT

  14 dni na zwrot zakupionych przedmiotów licząc od dnia otrzymania przesyłki