Słoiki szklane 370 ml

Przetwory przywołują na myśl domowe ciepło i rodzinną atmosferę. Wiele osób uwielbia ja przygotowywać, a następnie smakować w gronie bliskich. Natomiast gotowe dżemy i konfitury należy odpowiednio przechowywać. W tym celu przydadzą się funkcjonalne i bezpieczne dla zdrowia słoiki szklane 370 ml! Wykorzystasz je zarówno na konfitury, jak i do wielu innych celów.

Aktywne filtry

Małe słoiczki 370 ml - na przetwory i nie tylko

Liczba zastosowań słoików 370 ml jest nieograniczona. Mogą być wykorzystywane niemal we wszystkich pomieszczeniach w domu. W łazience sprawdzą się jako pojemniki na patyczki higieniczne czy waciki. W sypialni / pokoju do pracy będą pełniły funkcję przyborników biurkowych, na przykład na długopisy, ale także pinezki, spinacze, gumki recepturki i inne akcesoria. W kuchni natomiast przydadzą się zarówno na przetwory, jak i przyprawy. Opakowania pozwolą produktom spożywczym zachować swój smak i aromat, a także świeżość. Będą idealne na wiele produktów sypkich. Słoiki szklane znajdą zastosowanie wszędzie, gdzie potrzebny jest pojemnik na drobiazgi. Z pewnością ich ważnym atutem jest możliwość wielokrotnego wykorzystywania.

Słoiki do przechowywania 0.37 l - na żywność i ozdobne

Opakowania szklane to uniwersalne, ponadczasowe, funkcjonalne, a nawet estetyczne rozwiązanie. Wybór słoików idzie również w parze z nurtem less waste. Słoiczki nadają się bowiem do ponownego użytku, a podczas okresu eksploatacji możemy wielokrotnie zmieniać ich zastosowanie. Ciekawym pomysłem będzie także ręczne ozdabianie szklanych pojemników. W tym celu przydadzą się farbki, brokaty, markery, sznurki i odrobina wyobraźni. Kreatywne zajęcie spodoba się młodszym dzieciom i nie tylko.

Słoiki szklane - sklep Słoiczkowo ma ich szeroki asortyment. Wśród oferowanych przez nas słoików są także modele kwadratowe, z zakrętką i inne interesujące opcje. Polecamy również nasze zestawy opakowań szklanych.

Zobacz także:

Słoiki 4L, Słoiki 3L, Słoiki 1.7L, Słoiki 900 ml, Słoiki 720 ml, Słoiki 525 ml, Słoiki 500 ml, Słoiki 440 ml, Słoiki 350 ml, Słoiki 330 ml, Słoiki 315 ml, Słoiki 314 ml, Słoiki 250 ml, Słoiki 245 ml, Słoiki 235 ml, Słoiki 212 ml, Słoiki 200 ml, Słoiki 80 ml, Słoiki 40 ml.

 • WYSYŁKA DO 24H W ciągu 24 godzin od złożenia 
zamówinia Twoja przesyłka 
zostanie wysłana
  WYSYŁKA DO 24H

  W ciągu 24 godzin od złożenia zamówinia Twoja przesyłka zostanie wysłana

 • JESTEŚMY DLA CIEBIE Sklep stostuje regulamin dbający
o prawa konsumenckie
  JESTEŚMY DLA CIEBIE

  Sklep stostuje regulamin dbający o prawa konsumenckie

 • 14 DNI NA ZWROT 14 dni na zwrot zakupionych 
przedmiotów licząc od dnia 
otrzymania przesyłki
  14 DNI NA ZWROT

  14 dni na zwrot zakupionych przedmiotów licząc od dnia otrzymania przesyłki