Słoiki szklane 720 ml

Słoiki są uznawane za jeden z najbardziej uniwersalnych i funkcjonalnych rodzajów opakowań. Za popularnością szklanych pojemników stoją ich liczne zalety. Przede wszystkim słoiki nadają się do wielokrotnego użytku. Wiele marek starających się funkcjonować w nurcie proekologicznym pakuje swoje wyroby w szkło. Dzięki temu pojemniki można zachować i wykorzystać ponownie. W ten sposób użytkownicy generują mniej plastikowych odpadów. Wielu zwolenników ideologii less waste skłania się zatem ku produktom pakowanym w słoiki. Co więcej, raz nabyte opakowanie szklane o pojemności 720 ml będzie nam służyć przez wiele lat. W tym czasie możemy wielokrotnie zmieniać jego zastosowanie. Poza klasyczną funkcją pojemnika na żywność do kuchni, słoik 720 ml odegra ważną rolę także w salonie, łazience czy pokoju do pracy. W jaki sposób? Sprawdź i przekonaj się!

Aktywne filtry

Uniwersalne słoiki 720 ml - na przetwory i nie tylko

Słoiki to idealne pojemniki na suchy prowiant, między innymi: mąkę, kakao, kaszę, ryż, płatki śniadaniowe, nasiona chia, kawę i herbatę. W przypadku suszów i ziaren do parzenia napojów, szczelne opakowania szklane pozwalają im zachować swój cenny aromat. Co więcej, szkło chroni żywność przed szkodnikami, głównie molami spożywczymi, które potrafią przegryźć nawet plastik. W salonie słoik 720 ml będzie minimalistycznym wazonem. Z kolei w łazience wykorzystasz go do przechowywania szczoteczek i past do zębów. Słoik 0.72 l znajdzie zastosowanie także w pokoju do pracy. W tym pomieszczeniu doskonale sprawdzi się jako przybornik na długopisy, markery, ołówki, linijkę i tym podobne akcesoria.

Słoiki do przechowywania 0.72 l - na żywność i ozdobne

By uzyskać możliwie najbardziej oryginalny wygląd słoika, wybierz model o wyjątkowym kształcie lub ozdób go ręcznie! Do tego celu wystarczą farbki, naklejki, a nawet zwykły sznurek.

Słoiki szklane - sklep Słoiczkowo ma ich szeroki asortyment. Wśród oferowanych przez nas słoików są także modele kwadratowe, z zakrętką i inne interesujące opcje. Polecamy również nasze zestawy opakowań szklanych.

Zobacz także:

Słoiki 4L, Słoiki 3L, Słoiki 1.7L, Słoiki 900 ml, Słoiki 525 ml, Słoiki 500 ml, Słoiki 440 ml, Słoiki 370 ml, Słoiki 350 ml, Słoiki 330 ml, Słoiki 315 ml, Słoiki 314 ml, Słoiki 250 ml, Słoiki 245 ml, Słoiki 235 ml, Słoiki 212 ml, Słoiki 200 ml, Słoiki 80 ml, Słoiki 40 ml.

 • WYSYŁKA DO 24H W ciągu 24 godzin od złożenia 
zamówinia Twoja przesyłka 
zostanie wysłana
  WYSYŁKA DO 24H

  W ciągu 24 godzin od złożenia zamówinia Twoja przesyłka zostanie wysłana

 • JESTEŚMY DLA CIEBIE Sklep stostuje regulamin dbający
o prawa konsumenckie
  JESTEŚMY DLA CIEBIE

  Sklep stostuje regulamin dbający o prawa konsumenckie

 • 14 DNI NA ZWROT 14 dni na zwrot zakupionych 
przedmiotów licząc od dnia 
otrzymania przesyłki
  14 DNI NA ZWROT

  14 dni na zwrot zakupionych przedmiotów licząc od dnia otrzymania przesyłki