Słoiki szklane 500 ml

Słoiki są jednym z najbardziej pożądanych typów opakowań. Nabywając produkty pakowane w szkło, wiele osób postanawia zachować pojemniki. Jest ku temu wiele powodów. Przede wszystkim opakowania szklane doskonale nadają się do wielokrotnego użytku - wystarczy dokładnie je umyć. Po wyczyszczeniu mogą mieć nieograniczoną liczbę zastosowań. Przydadzą się niemal w każdym pomieszczeniu w domu. W pokoju do pracy posłużą za idealny przybornik na długopisy oraz inne akcesoria biurowe. W łazience staną się organizerami na szczoteczki i pastę do zębów lub patyczki higieniczne. W salonie wykorzystasz je w roli wazonu. Słoiki sprawdzą się właściwie wszędzie, gdzie potrzebny jest pojemnik na drobiazgi, a nawet większe przedmioty. Jednak najwięcej zastosowań szklanych opakowań znajdziesz zdecydowanie w kuchni!

Aktywne filtry

Słoiki 500 ml - na przetwory i nie tylko

Słoiki 500 ml mają optymalną pojemność, dzięki której nadają się do rozmaitych zadań. W kuchni stanowią niezastąpiony rodzaj opakowania na różnego rodzaju artykuły spożywcze. Do słoika 0.5 l z powodzeniem spakujesz ryż, kaszę, płatki kukurydziane, kakao, nasiona chia, mąkę, bułkę tartą, herbatę, kawę i wiele innych produktów sypkich. Dzięki temu te o szczególnie intensywnych zapachach zachowają swój cenny aromat - w końcu jest on głównym walorem herbacianego suszu czy starannie wyselekcjonowanych ziaren kawy! Opakowania szklane mogą być również ozdobne.  Wybierz słoik o oryginalnym kształcie lub ozdób go samodzielnie przy pomocy farb, naklejek czy sznurków!

Słoiki 0.5 l do przechowywania - na żywność i ozdobne

Słoiki są estetyczne, funkcjonalne i nadają się do wielokrotnego użycia. Co więcej, są całkowicie bezpieczne dla zdrowia i spokojnie mogą być dopuszczane do kontaktu z żywnością.

Słoiki szklane - sklep Słoiczkowo ma ich szeroki asortyment. Wśród oferowanych przez nas słoików są także modele kwadratowe, z zakrętką i inne interesujące opcje. Polecamy również nasze zestawy opakowań szklanych.

Zobacz także:

Słoiki 4L, Słoiki 3L, Słoiki 1.7L, Słoiki 900 ml, Słoiki 720 ml, Słoiki 525 ml, Słoiki 440 ml, Słoiki 370 ml, Słoiki 350 ml, Słoiki 330 ml, Słoiki 315 ml, Słoiki 314 ml, Słoiki 250 ml, Słoiki 245 ml, Słoiki 235 ml, Słoiki 212 ml, Słoiki 200 ml, Słoiki 80 ml, Słoiki 40 ml.

 • WYSYŁKA DO 24H W ciągu 24 godzin od złożenia 
zamówinia Twoja przesyłka 
zostanie wysłana
  WYSYŁKA DO 24H

  W ciągu 24 godzin od złożenia zamówinia Twoja przesyłka zostanie wysłana

 • JESTEŚMY DLA CIEBIE Sklep stostuje regulamin dbający
o prawa konsumenckie
  JESTEŚMY DLA CIEBIE

  Sklep stostuje regulamin dbający o prawa konsumenckie

 • 14 DNI NA ZWROT 14 dni na zwrot zakupionych 
przedmiotów licząc od dnia 
otrzymania przesyłki
  14 DNI NA ZWROT

  14 dni na zwrot zakupionych przedmiotów licząc od dnia otrzymania przesyłki