Słoiki szklane 200-499 ml

Aktywne filtry

Słoiki 200 499 ml cechują się dużą pożytecznością, dzięki czemu warto mieć je w swojej kuchni. Jeśli szukasz wysokiej jakości słoików w różnych rozmiarach, sprawdź bogatą ofertę naszego sklepu internetowego i wybierz produkty dla siebie.

Słoiki do przechowywania 200 499 ml 

W każdej kuchni przydadzą się pojemniki, z których pomocą o wiele łatwiej jest utrzymać ład i porządek. Słoiki 200 499 ml z zakrętką pomogą Ci zapewnić produktom spożywczym świeżość na dłużej, dzięki czemu zachowają smak i aromat. Możesz z powodzeniem przechowywać w nich ulubione przyprawy lub sypkie produkty, takie jak mąkę, kaszę czy cukier i sól. Wykonane z grubego materiału słoiki szklane 200 499 ml są produktami, które oferują wiele możliwości i z pewnością przydadzą się w Twojej kuchni. Z naszą pomocą znajdziesz także idealne słoiki na przetwory 200 ml 499 ml.

Słoiki na żywność 200 499 ml - stylowe dodatki wnętrz

Za sprawą licznych zalet, słoiki nigdy nie tracą na popularności w polskich domach. Słoiki szklane sklep oferuje Ci bogatą ofertę produktów, które spełnią Twoje wszystkie potrzeby i oczekiwania. Co więcej, przezroczyste szkło sprawia, że świetnie nadają się jako dekoracja wnętrz. Słoiki ozdobne 200 499 ml bez problemu wpasują się w każdy styl wnętrzarski, dodając charakteru kuchni lub jadalni. Znajdziesz tutaj między innymi stylowe słoiki kwadratowe 200 499 ml, które sprawdzą się w roli gustownych ozdób do każdego rodzaju wnętrz.

Słoiki 200 499 ml

Jeśli szukasz stylowych dodatków do kuchni lub praktycznych i poręcznych pojemników na różne produkty spożywcze, postaw na wysokiej jakości zestawy opakowań szklanych. Przechowasz w nich nie tylko produkty sypkie, ale także różnego rodzaju przetwory. Dzięki dużej odporności, słoiki z grubego szkła to doskonałe rozwiązanie także w przypadku konserwowania żywności i produkcji kiszonek. Z ich pomocą przygotujesz wiele smakołyków, jednocześnie gwarantując sobie porządek w kuchni.

 • WYSYŁKA DO 24H W ciągu 24 godzin od złożenia 
zamówinia Twoja przesyłka 
zostanie wysłana
  WYSYŁKA DO 24H

  W ciągu 24 godzin od złożenia zamówinia Twoja przesyłka zostanie wysłana

 • JESTEŚMY DLA CIEBIE Sklep stostuje regulamin dbający
o prawa konsumenckie
  JESTEŚMY DLA CIEBIE

  Sklep stostuje regulamin dbający o prawa konsumenckie

 • 14 DNI NA ZWROT 14 dni na zwrot zakupionych 
przedmiotów licząc od dnia 
otrzymania przesyłki
  14 DNI NA ZWROT

  14 dni na zwrot zakupionych przedmiotów licząc od dnia otrzymania przesyłki