Słoiki szklane 350 ml

Słoiki szklane 350 ml są bardzo chętnie wybierane przez osoby, które samodzielnie przygotowują przetwory w domu. To uniwersalna pojemność – w takich słoikach można przechowywać dżemy, miód czy przeciery, ale także produkty sypkie. Sprawdź, w jakich zestawach oferujemy popularne słoiki do przechowywania 350 ml z zakrętką!

Aktywne filtry

Zapewnij odpowiednie warunki swoim przetworom dzięki słoikom na żywność 350 ml

Oferujący słoiki szklane sklep Słoiczkowo to miejsce, w którym kupisz wszystko, czego potrzebujesz do bezpiecznego i zdrowego przechowywania żywności. Jeśli lubisz przygotowywać w domu własne przetwory z owoców i warzyw, na pewno wiesz, że skuteczną pasteryzację można przeprowadzić tylko przy pomocy idealnie szczelnych pojemników. Słoiki 350 ml z zakrętką, która jest idealnie dopasowana do otworu, dadzą Ci pewność, że do żywności nie będzie przedostawać się powietrze. Dzięki temu zamknięte w słoikach dania z sezonowych warzyw i owoców na długo zachowają swój smak i wartości odżywcze. Grube szkło, z którego są wykonane słoiki na żywność 350 ml, jest odporne na wysokie temperatury – takie opakowania nadają się do pasteryzacji i sterylizowania.

Zestawy słoików szklanych 350 ml: na przetwory i do przechowywania

Zestawy opakowań szklanych to propozycja dla osób, które chcą zrobić większe zakupy i nie przejmować się, że zabraknie im pojemników na żywność. Takie małe słoiczki 350 ml w zestawach nadają się nie tylko do użytku prywatnego, ale także w gospodarstwach rolnych czy niewielkich firmach, np. do pakowania przeznaczonych na sprzedaż dżemów, konfitur, miodów.

Słoiki ozdobne 350 ml – idealne na prezent

Jeśli lubisz dzielić się z innymi osobami tym, co przygotowujesz w swojej kuchni, wykorzystaj do tego ozdobne słoiki! Niewielkie opakowania będą doskonałe na prezent – możesz zapasteryzować w nich pyszne konfitury, apetycznie wyglądające soki owocowe lub zdrowe kiszonki. Wszystkie słoiki: kwadratowe lub okrągłe 350 ml są sprzedawane w zestawach z estetycznymi nakrętkami.

Zobacz także:

Słoiki 4L, Słoiki 3L, Słoiki 1.7L, Słoiki 900 ml, Słoiki 720 ml, Słoiki 525 ml, Słoiki 500 ml, Słoiki 440 ml, Słoiki 370 ml, Słoiki 330 ml, Słoiki 315 ml, Słoiki 314 ml, Słoiki 250 ml, Słoiki 245 ml, Słoiki 235 ml, Słoiki 212 ml, Słoiki 200 ml, Słoiki 80 ml, Słoiki 40 ml.

 • WYSYŁKA DO 24H W ciągu 24 godzin od złożenia 
zamówinia Twoja przesyłka 
zostanie wysłana
  WYSYŁKA DO 24H

  W ciągu 24 godzin od złożenia zamówinia Twoja przesyłka zostanie wysłana

 • JESTEŚMY DLA CIEBIE Sklep stostuje regulamin dbający
o prawa konsumenckie
  JESTEŚMY DLA CIEBIE

  Sklep stostuje regulamin dbający o prawa konsumenckie

 • 14 DNI NA ZWROT 14 dni na zwrot zakupionych 
przedmiotów licząc od dnia 
otrzymania przesyłki
  14 DNI NA ZWROT

  14 dni na zwrot zakupionych przedmiotów licząc od dnia otrzymania przesyłki