Słoiki szklane 900 ml

Chcesz cieszyć się ulubionymi smakami lata przez całą zimę i mieć pewność, że w Twojej kuchni lub spiżarni nie zabraknie pysznych kompotów, soków, dżemów czy kiszonek? Wykorzystaj do przygotowywania przetworów duże słoiki na przetwory 900 ml z zakrętką. Zobacz, w jakich zestawach znajdziesz je w naszym sklepie!

Aktywne filtry

Jakie przetwory najlepiej przechowywać w słoikach na żywność 900 ml?

Wykonane z grubego, odpornego na działanie wysokich temperatur szkła słoiki 0,9 l sprawdzą się w każdych warunkach – możesz bezpiecznie pasteryzować i gotować znajdujące się w nich potrawy. Duża pojemność pozwala na przechowywanie w słoikach kompotów, dań obiadowych w większych porcjach, a także ogórków konserwowych i kiszonych. Wiele osób wykorzystuje także takie słoiki zamiast plastikowych pojemników. Słoiki do przechowywania 900 ml doskonale sprawdzą się w przypadku sypkich produktów: mąki, kaszy, ryżu czy drobnego makaronu.

Słoiki do przechowywania 900 ml: do użytku prywatnego i dla firm

Zestawy opakowań szklanych składające się z kilkunastu słoików 900 ml doskonale sprawdzą się w warunkach domowych. Jeśli jednak prowadzisz firmę i zajmujesz się profesjonalną produkcją przetworów czy miodu, możesz potrzebować większych ilości. Słoiki 900 ml w hurcie oferujemy w atrakcyjnych cenach – skontaktuj się z nami, jeśli chcesz złożyć większe zamówienie. Oferujący wytrzymałe, wielorazowe słoiki szklane sklep Słoiczkowo pomoże Ci znaleźć odpowiedni zestaw.

Wybierz zestaw słoików na przetwory 900 ml z ulubionym wzorem zakrętki

Słoiki szklane 900ml możesz wykorzystać także jako opakowania, w których podarujesz bliskim osobom samodzielnie przygotowane przetwory. Aby prezent cieszył nie tylko podniebienie, ale również oczy, wybierz słoiki ozdobne 900 ml z kolorową zakrętką. Do wyboru masz kratkę w stylu retro, jednolite kolorystycznie zakrętki lub apetycznie wyglądające nadrukowane zdjęcia owoców i warzyw. Taki słoik wystarczy przewiązać wstążką, nakleić na niego naklejkę z życzeniami lub nazwą potrawy i masz gotowy prezent, który na pewno ucieszy obdarowaną osobę.

Zobacz także:

Słoiki 4L, Słoiki 3L, Słoiki 1.7L, Słoiki 720 ml, Słoiki 525 ml, Słoiki 500 ml, Słoiki 440 ml, Słoiki 370 ml, Słoiki 350 ml, Słoiki 330 ml, Słoiki 315 ml, Słoiki 314 ml, Słoiki 250 ml, Słoiki 245 ml, Słoiki 235 ml, Słoiki 212 ml, Słoiki 200 ml, Słoiki 80 ml, Słoiki 40 ml.

 • WYSYŁKA DO 24H W ciągu 24 godzin od złożenia 
zamówinia Twoja przesyłka 
zostanie wysłana
  WYSYŁKA DO 24H

  W ciągu 24 godzin od złożenia zamówinia Twoja przesyłka zostanie wysłana

 • JESTEŚMY DLA CIEBIE Sklep stostuje regulamin dbający
o prawa konsumenckie
  JESTEŚMY DLA CIEBIE

  Sklep stostuje regulamin dbający o prawa konsumenckie

 • 14 DNI NA ZWROT 14 dni na zwrot zakupionych 
przedmiotów licząc od dnia 
otrzymania przesyłki
  14 DNI NA ZWROT

  14 dni na zwrot zakupionych przedmiotów licząc od dnia otrzymania przesyłki