Słoiki szklane 3l

Domowe przetwory to specjały, które cieszą wszystkich członków rodziny, niezależnie od wieku. Mimo wszechobecnych fast foodów i łatwego dostępu do gotowej żywności, w oczach wielu osób dżemy, konfitury i kiszonki mają status wyjątkowego rarytasu. Przetwory smakują jeszcze lepiej, jeśli zostały wspólnie przygotowane w gronie bliskich. To świetne, rozwijające zajęcie, które zacieśnia więzi między różnymi pokoleniami. Na ostatnim etapie ich przyrządzania należy pamiętać o odpowiednim przechowywaniu. Najlepszym pojemnikiem na domowe przetwory jest oczywiście tradycyjny słoik. Na większe ilości przysmaków odpowiedni będzie słój o pojemności 3 l. To doskonały wybór do pasteryzacji, kiszenia ogórków (oraz innych warzyw i owoców) lub sporządzania napojów alkoholowych. A to wszystko stanowi jedynie część możliwych zastosowań słoika 3000 ml!

Słoiki 3000 ml do przechowywania - na żywność, ozdobne

Choć ogórki stanowią najpopularniejszy wybór w kontekście domowych kiszonek, słój 3000 ml przyda się także do przygotowywania wielu innych przetworów. Szklane opakowanie nadaje się do sporządzania nalewów do autorskich nalewek. Poza tym będzie idealny na różnego rodzaju produkty sypkie. Ze względu na dużą pojemność słoika, najlepiej sprawdzi się między innymi na mąkę - dla osoby, która dużo piecze. Tak samo dobrze spełni funkcję pojemnika na stworzone z mąki ciasteczka. Oprócz tego można umieścić w nim całe owoce i warzywa, orzechy oraz inne produkty wymagające szczelnego przechowywania.

Słoiki 3 l - na przetwory i nie tylko

Opakowania szklane 3000 ml są całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Materiał spokojnie może być dopuszczony do kontaktu z żywnością. Co więcej, nie wpływa na smak, zapach ani wygląd przechowywanych w nim produktów. Dodatkowo nadaje się do wielokrotnego użycia! Jeśli interesują Cię słoiki ozdobne - wybierz wariant o interesującym kształcie. Możesz także samodzielnie go ozdobić!

Słoiki szklane - sklep Słoiczkowo ma ich szeroki asortyment. Wśród oferowanych przez nas słoików są także modele kwadratowe, z zakrętką i inne interesujące opcje. Polecamy również nasze zestawy opakowań szklanych.

Zobacz także:

Słoiki 4L, Słoiki 1.7L, Słoiki 900 ml, Słoiki 720 ml, Słoiki 525 ml, Słoiki 500 ml, Słoiki 440 ml, Słoiki 370 ml, Słoiki 350 ml, Słoiki 330 ml, Słoiki 315 ml, Słoiki 314 ml, Słoiki 250 ml, Słoiki 245 ml, Słoiki 235 ml, Słoiki 212 ml, Słoiki 200 ml, Słoiki 80 ml, Słoiki 40 ml.

 • WYSYŁKA DO 24H W ciągu 24 godzin od złożenia 
zamówinia Twoja przesyłka 
zostanie wysłana
  WYSYŁKA DO 24H

  W ciągu 24 godzin od złożenia zamówinia Twoja przesyłka zostanie wysłana

 • JESTEŚMY DLA CIEBIE Sklep stostuje regulamin dbający
o prawa konsumenckie
  JESTEŚMY DLA CIEBIE

  Sklep stostuje regulamin dbający o prawa konsumenckie

 • 14 DNI NA ZWROT 14 dni na zwrot zakupionych 
przedmiotów licząc od dnia 
otrzymania przesyłki
  14 DNI NA ZWROT

  14 dni na zwrot zakupionych przedmiotów licząc od dnia otrzymania przesyłki