Słoiki szklane 40 ml

Przedstawiamy naszą ofertę słoików o pojemności 40 ml. Choć ich rozmiary są niewielkie, przydadzą się do wielu istotnych zadań w każdym domu. Małe słoiczki 40 ml mogą posłużyć na przykład do przechowywania produktów sypkich. Szczególnie dobrze sprawdzą się w przypadku przypraw. Oprócz tego słoiki 40 ml z zakrętką można wykorzystać między innymi na miód lub na przetwory. Tak naprawdę w tym przypadku ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Warto wynieść je nawet poza kuchnię - oprócz żywności przydadzą się chociażby do przechowywania drobnych przedmiotów, takich jak pinezki, koraliki, guziki czy spinacze do papieru. Z pewnością zastosowanie znajdą również w łazience. Natomiast klientom, których interesują ilości hurtowe, polecamy także nasze zestawy opakowań szklanych.

Aktywne filtry

Słoiki szklane 40 ml - hurt i detal

W ofercie sklepu Sloiczkowo.pl znaleźć można słoiki o różnych pojemnościach, kształtach, domyślnych przeznaczeniach i wzornictwie. Oferujemy także możliwość dokupienia zakrętek do opakowań szklanych. Prowadzimy sprzedaż zarówno w hurcie, jak i w detalu. Słoiki dostępne w naszym sklepie przydadzą się do żywności, artykułów biurowych, kosmetyków, a nawet do dekoracji. W razie jakichkolwiek pytań na temat naszego asortymentu chętnie udzielimy potrzebnych informacji. Zapraszamy do kontaktu i życzymy udanych zakupów. Słoiki szklane - sklep Sloiczkowo.pl ma ich szeroką gamę!

Zobacz także:

Słoiki 4L, Słoiki 3L, Słoiki 1.7L, Słoiki 900 ml, Słoiki 720 ml, Słoiki 525 ml, Słoiki 500 ml, Słoiki 440 ml, Słoiki 370 ml, Słoiki 350 ml, Słoiki 330 ml, Słoiki 315 ml, Słoiki 314 ml, Słoiki 250 ml, Słoiki 245 ml, Słoiki 235 ml, Słoiki 212 ml, Słoiki 200 ml, Słoiki 80 ml.

 • WYSYŁKA DO 24H W ciągu 24 godzin od złożenia 
zamówinia Twoja przesyłka 
zostanie wysłana
  WYSYŁKA DO 24H

  W ciągu 24 godzin od złożenia zamówinia Twoja przesyłka zostanie wysłana

 • JESTEŚMY DLA CIEBIE Sklep stostuje regulamin dbający
o prawa konsumenckie
  JESTEŚMY DLA CIEBIE

  Sklep stostuje regulamin dbający o prawa konsumenckie

 • 14 DNI NA ZWROT 14 dni na zwrot zakupionych 
przedmiotów licząc od dnia 
otrzymania przesyłki
  14 DNI NA ZWROT

  14 dni na zwrot zakupionych przedmiotów licząc od dnia otrzymania przesyłki