Słoiki na przyprawy

Kardamon, lubczyk, majeranek, papryka słodka, sól, cynamon, kurkuma, curry i wiele, wiele innych… Przyprawy - większość z nas ma ich w domu ogromne liczby. Czasem ciężko odnaleźć się wśród wszystkich papierowych opakowań. Zdarza się też, że nie pamiętamy, co trzeba dokupić, a czego jest jeszcze zapas - w końcu kto zaglądałby codziennie do tylu małych torebek? Co więcej, tak zapakowane przyprawy zwyczajnie nie prezentują się zbyt estetycznie. Jakby tego było mało, z papierowych paczek niezwykle łatwo i szybko uchodzi aromat, a przecież stanowi on samo sedno powodów, dla których korzystamy z ziół! Na szczęście można temu zaradzić, przesypując przyprawy w słoiki szklane - sklep Sloiczkowo.pl posiada w asortymencie liczne modele, wśród których na pewno znajdziesz swoje ulubione. Sprawdź i przekonaj się!

Aktywne filtry

Słoiki do przypraw - do szuflady, z naklejkami, kwadratowe i inne

Przechowywaniu przypraw w niepraktycznych i mało wygodnych papierowych torebkach nadszedł kres - przejrzyj ofertę opakowań szklanych Sloiczkowo.pl i zobacz, o ile przyjemniejsze stanie się codzienne gotowanie! W asortymencie mamy zarówno małe słoiczki 150 ml, jak i słoiki o innych pojemnościach. W naszym sklepie znaleźć można również specjalne słoiki z naklejkami i w różnych kształtach - na przykład kwadratowe.

Przechowując przyprawy w ten sposób, pozwalasz im zachować świeżość i skoncentrowany aromat na dłużej. Dzięki temu przygotowywane przez Ciebie potrawy smakują znacznie lepiej. Co więcej, szklane, przezroczyste opakowania umożliwiają bezproblemowe sprawdzanie stanu ich zapełnienia. W ten sposób zawsze wiesz, których przypraw Ci brakuje, a w które Twoja kuchnia jest doskonale zaopatrzona. Nie da się również ukryć, że zioła przechowywane w słoikach wyglądają po prostu znacznie atrakcyjniej i bardziej stylowo. Za sprawą takich akcesoriów całe pomieszczenie może nabrać nowego charakteru. Jeśli zaś potrzebujesz słoików w ilościach hurtowych - sprawdź nasze zestawy opakowań szklanych!

 • WYSYŁKA DO 24H W ciągu 24 godzin od złożenia 
zamówinia Twoja przesyłka 
zostanie wysłana
  WYSYŁKA DO 24H

  W ciągu 24 godzin od złożenia zamówinia Twoja przesyłka zostanie wysłana

 • JESTEŚMY DLA CIEBIE Sklep stostuje regulamin dbający
o prawa konsumenckie
  JESTEŚMY DLA CIEBIE

  Sklep stostuje regulamin dbający o prawa konsumenckie

 • 14 DNI NA ZWROT 14 dni na zwrot zakupionych 
przedmiotów licząc od dnia 
otrzymania przesyłki
  14 DNI NA ZWROT

  14 dni na zwrot zakupionych przedmiotów licząc od dnia otrzymania przesyłki