Słoiki szklane 315 ml

Wiele osób posiada w domach rzeczy, które wymagają szczelnego przechowywania. Większość z nich znajduje się w kuchni. Produkty takie jak sucha żywność (w tym kasza, ryż, sól, cukier, kakao, mąka, płatki kukurydziane, kawa, herbata i tak dalej) powinny znajdować się w opakowaniach, które ochronią je przed szkodnikami. Warto wiedzieć, że mole spożywcze są w stanie przegryźć nawet plastik! Jeśli dostaną się do żywności, należy niezwłocznie wyrzucić nasze zapasy. Wiąże się to ze sporymi wydatkami, ponieważ przynajmniej większość z tych produktów będziemy musieli zastąpić nowymi egzemplarzami. Nie da się także ukryć, że marnowanie żywności nie należy do ekologicznych zachowań. W związku z tym w każdej kuchni niezbędny jest pojemnik, który zapewni naszemu prowiantowi całkowitą szczelność i uniemożliwi dostęp szkodnikom. Właśnie takie są opakowania szklane!

Aktywne filtry

Słoiki 0.315 l - na żywność, ozdobne, do przechowywania

Słoik 315 ml przyda się w szczególności na przyprawy! Ma idealną pojemność, która zmieści większe ilości Twoich ulubionych ziół. Szczelne zamknięcie słoika nie tylko zabezpieczy jego zawartość przed molami spożywczymi, ale także zapobiegnie ulatnianiu się aromatu przypraw. W końcu stanowi on główny powód, dla którego są tak chętnie wykorzystywane w każdej kuchni.

Szkło to całkowicie bezpieczny dla zdrowia materiał. Co więcej, jest neutralny smakowo i zapachowo. Dodatkowo słoiki szklane nadają się do wielokrotnego użytku.

Małe słoiczki 315 ml na przetwory i nie tylko

Warto pamiętać, że słoiki są nie tylko funkcjonalne, ale mogą także pełnić funkcje ozdobne. Szczególnie, gdy zdecydujemy się samodzielnie je udekorować. W tym celu przydadzą się dowolne akcesoria - farbki, sznurki, naklejki, brokaty. Do tego wystarczy odrobina chęci oraz wyobraźni, a efekty mogą być zniewalające! Każdy ręcznie ozdobiony słoik to jedyna w swoim rodzaju dekoracja, której nie sposób znaleźć na sklepowych półkach.

Słoiki szklane - sklep Słoiczkowo ma ich szeroki asortyment. Wśród oferowanych przez nas słoików są także modele kwadratowe, z zakrętką i inne interesujące opcje. Polecamy również nasze zestawy opakowań szklanych.

Zobacz także:

Słoiki 4L, Słoiki 3L, Słoiki 1.7L, Słoiki 900 ml, Słoiki 720 ml, Słoiki 525 ml, Słoiki 500 ml, Słoiki 440 ml, Słoiki 370 ml, Słoiki 350 ml, Słoiki 330 ml, Słoiki 314 ml, Słoiki 250 ml, Słoiki 245 ml, Słoiki 235 ml, Słoiki 212 ml, Słoiki 200 ml, Słoiki 80 ml, Słoiki 40 ml.

 • WYSYŁKA DO 24H W ciągu 24 godzin od złożenia 
zamówinia Twoja przesyłka 
zostanie wysłana
  WYSYŁKA DO 24H

  W ciągu 24 godzin od złożenia zamówinia Twoja przesyłka zostanie wysłana

 • JESTEŚMY DLA CIEBIE Sklep stostuje regulamin dbający
o prawa konsumenckie
  JESTEŚMY DLA CIEBIE

  Sklep stostuje regulamin dbający o prawa konsumenckie

 • 14 DNI NA ZWROT 14 dni na zwrot zakupionych 
przedmiotów licząc od dnia 
otrzymania przesyłki
  14 DNI NA ZWROT

  14 dni na zwrot zakupionych przedmiotów licząc od dnia otrzymania przesyłki