ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 100 PRAWDZIWKI

/1

FI82X100

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 100 PRAWDZIWKI


Kategoria produktu: zakretki

53,49 zł
  • odpowiednia do słoika ze średnicą gwintu 82 mm
  • wykonana z blachy ocynkowanej
  • nadruk - prawdziwki
  • dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • ekologiczny produkt do wielokrotnego użytku

8,2 cm

6 zaczepów

10 mm

Opis

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 100 SZT. PRAWDZIWKI

  

Zakrętka do słoika fi 82 dedykowana jest przede wszystkim zapalonym grzybiarzom. Pastelowe beżowo-brązowe odcienie  nadruku przedstawiają dorodne prawdziwki, które są najcenniejszą zdobyczą na każdym grzybobraniu. Duży komplet nakrętek, pakowanych w zestawy po 100 sztuk, pozwoli Ci zawekować wiele słoików z ulubionymi darami z lasu. Mocne i trwałe zakrętki wykonano z blachy ocynkowanej, a wewnątrz pokryto silikonem. Dopuszczone są do kontaktu z żywnością i nadają się do pasteryzacji czy sterylizacji. Efektownie wykonana zakrętka szczelnie zamknie Twoje przetwory i wyróżni je wśród innych.

  

Zakrętka do słoika fi 82 jako wyrób wielokrotnego użytku może być wykorzystywana przez kilka lat bez obawy o utratę jej właściwości. Korzystając ze szklanych pojemników zakręconych naszą nakrętką, dbasz o ekologię i nie zaśmiecasz środowiska.

  

Zakrętka do słoika fi 82 personalizując Twoje wyroby, sprawia, że bez problemu rozpoznasz grzybowe przetwory wśród innych weków w piwnicy czy spiżarni. Precyzyjnie wykonane wieczko pozwala na postawienie słoika z przetworami "prosto na stół". Suszone prawdziwki bardzo korzystnie się prezentują w słoikach zakręconych dedykowaną zakrętką, która szczelnie i hermetycznie zamknie leśne zapasy na zimę i uchroni je przed zepsuciem.

  

SPECYFIKACJA:

Wysokość

 10 mm

Szerokość

 8,2 cm

Zakrętka

 fi 82

Ilość zaczepów

6

Kolor

wielokolorowa/ prawdziwki