ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 100 X 100 KREDENS
ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 100 X 100 KREDENS 2

/2

FI100X100KREDENS

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 100 X 100 KREDENS


Kategoria produktu: zakretki

59,99 zł
  • odpowiednia do słoika fi 100
  • pasuje do słoików o poj. 3000 ml i 4000 ml.
  • elegancki nadruk na czarnym tle w stylu retro
  • dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • ekologiczny produkt do wielokrotnego użytku

100 mm

6 zaczepów

Opis

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 100 X 100 SZT KREDENS

 

Zakrętka do słoika fi 100 kredens pakowana w duże zestawy po 100 sztuk spełni oczekiwania najbardziej wymagających Pań domu. Zakrętkę wykonano z ocynkowanej, nierdzewnej blachy, a wewnątrz powleczono specjalnym silikonem, dzięki któremu wieczko uzyskało atest dopuszczający do kontaktu z żywnością. Odporna na wysokie temperatury, nadaje się doskonale do termicznej obróbki Twoich przetworów, jak pasteryzacja, sterylizacja czy wyparzanie. Nadruk w stylu retro, na eleganckim, czarnym tle, przedstawia „niedzielne spotkanie Towarzystwa Degustacji i Dobrego Smaku na Plantach w Krakowie”. Tym samym nawiązuje do galicyjskiej tradycji, słynącej z zamiłowania do dobrego jedzenia, często zamkniętego w słoiczek.

 

Zakrętka do słoika fi 100 kredens jest wyrobem ekologicznym, gdyż można jej używać wielokrotnie. Wykonana starannie z wysokojakościowych materiałów, nawiązująca do "Krakowskiego Kredensu" będzie nie tylko funkcjonalnym sposobem na przedłużenie trwałości Twoich przetworów czy doskonałym pojemnikiem na sok, kawę, mąkę lub przyprawy, ale i niewątpliwą ozdobą każdej kuchni.

 

Zakrętka do słoika fi 100 kredens idealnie pasuje do słoików o pojemności 3000 ml i 4000 ml do kupienia w naszym sklepie. Twoje przetwory dzięki tej zakrętce mogą przenieść w przeszłość całą rodzinę, nawiązując do tradycji babć i prababć, robiących pyszne zapasy na zimę. Domowe wiktuały, zamknięte w hermetycznym słoiku z charakterystycznym, stylizowanym nadrukiem na wieczku, nabiorą dodatkowego smaku. Dla miłośników kuchni w stylu retro, takie wieczka na słoikach stanowią ozdobę kuchennych półek i blatów. Ponadto z powodzeniem przechowasz w nich produkty sypkie, płynne i półpłynne, mając pewność szczelnego zamknięcia pojemnika.

 

SPECYFIKACJA:

Rozmiar

 fi 100

Szerokość

 10 cm

Zaczepy

 6

Kolor

monochromatyczna/kredens

 

Zakrętka pasuje do produktów w naszym sklepie:

- Słoik 3000 ml

- Słoik 4000 ml