ZAKRĘTKA DO SŁOIKA I BUTELKI FI33 X 100 CZERWONA
ZAKRĘTKA DO SŁOIKA I BUTELKI FI33 X 100 CZERWONA 2

/2

FI33X100

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA I BUTELKI FI33 X 100 CZERWONA


Kategoria produktu: zakretki

32,99 zł
  • odpowiednia do słoika fi 33
  • pasuje do butelek typu Kubuś lub Tarczyn
  • wykonana z blachy ocynkowanej
  • pomalowana czerwoną farbą
  • dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • ekologiczny produkt do wielokrotnego użytku

 

33 MM

3 zaczepy

Opis

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA I BUTELKI FI 33 X 100 SZT CZERWONA

 

Zakrętka do słoika i butelki fi 33 dostępna w naszym sklepie w dużym zestawie po 100 sztuk wykorzystywana jest do przechowywania przetworów ze świeżych owoców i warzyw. Zakrętka do słoika fi33 doskonale nadaje się również do butelek typu Kubuś i Tarczyn. W wielu kuchniach słoiki ze szczelnymi zakrętkami, używa się do trzymania produktów spożywczych, jak cukier, sól, zioła, przyprawy czy artykuły płynne lub półpłynne. Szczelne wieczko typu twist przedłuża ważność każdego weku oraz zapobiega rozlaniu się czy rozsypaniu zawartości słoika i butelki.

 

Zakrętka do słoika i butelki fi 33 jest produktem wielokrotnego użytku, dlatego używając jej dbasz o ekologię i środowisko. Domowy dżem, miód czy słodki, owocowy sok dokręcone czerwoną nakrętką nabierają swojego charakteru, a wyroby są atrakcyjne nie tylko smakowo ale i wizualnie.

 

Zakrętka do słoika i butelki fi 33 została wykonana z nierdzewnej stali ocynkowanej z wewnętrzną, sylikonową warstwą. Pomalowana na ładny, jasnoczerwony kolor ożywia optycznie pojemnik. Zakrętka dopuszczona jest do kontaktu z żywnością, a wyraźnie słyszalny "klik" daje gwarancje, że słoik czy butelka są szczelnie zamknięte.

 

SPECYFIKACJA:

Rozmiar

 fi 33

Szerokość

 3,3 cm

Ilość zaczepów

 3

Kolor

 czerwony