ZAKRĘTKA DO SŁOIKA I BUTELKI FI33 X 10 CZERWONA
ZAKRĘTKA DO SŁOIKA I BUTELKI FI33 X 10 CZERWONA 2

/2

FI33X10

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA I BUTELKI FI33 X 10 CZERWONA


Kategoria produktu: zakretki

3,09 zł
  • odpowiednia do słoika fi 33
  • pasuje do butelek typu Kubuś lub Tarczyn
  • wykonana z blachy ocynkowanej
  • pomalowana czerwoną farbą
  • dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • ekologiczny produkt do wielokrotnego użytku

 

33 MM

3 zaczepy

Opis

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA I BUTELKI FI 33 X 10 SZT CZERWONA

 

 

Zakrętka do słoika i butelki fi 33 dostępna w naszym sklepie w zestawie po 10 sztuk,  to niezbędny element do przygotowywania przetworów na zimę, przechowywania artykułów sypkich i płynnych, jak i ozdoba każdej kuchennej półki. Zakrętka zabezpiecza zawartość słoika lub butelki przed rozlaniem się oraz zapobiega dostania się do żywności powietrza czy wilgoci. Szczelna pokrywa typu twist przedłuża ważność każdego weku i przetworu.

 

Zakrętka do słoika i butelki fi 33 została wykonana z nierdzewnej stali ocynkowanej z wewnętrzną, sylikonową warstwą. Pomalowana na ładny, jasnoczerwony kolor ożywia wizualnie słoik. Zakrętka dopuszczona jest do kontaktu z żywnością, a wyraźnie słyszalny "klik" daje gwarancje, że słoik czy butelka są szczelnie zamknięte.

 

Zakrętka do słoika i butelki fi 33 jest produktem wielokrotnego użytku, dlatego używając jej dbasz o ekologię i środowisko. Domowy dżem, miód czy słodki, owocowy sok dokręcone czerwoną nakrętką nabierają swego charakteru i sprawiają, że wyroby domowe są atrakcyjne nie tylko smakowo ale i wizualnie.

 

SPECYFIKACJA:

Rozmiar

 fi 33

Szerokość

 3,3 cm

Ilość zaczepów

 3

Kolor

 czerwony