ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 89 X 10 BIAŁA
ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 89 X 10 BIAŁA 2

/2

FI89X10

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 89 X 10 BIAŁA


Kategoria produktu: zakretki

8,99 zł
  • odpowiednia do słoika fi 89
  • pasuje do słoika z naszego sklepu o poj. 1700 ml
  • wykonana z blachy ocynkowanej
  • pomalowana białą farbą
  • dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • ekologiczny produkt do wielokrotnego użytku

89 mm

6 zaczepów

Opis

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 89 X 10 SZT BIAŁA

 

Sześciozaczepowa zakrętka do słoika fi 89 dedykowana jest słoikom o średnicy wlotu 89 mm. Idealnie pasuje do pojemników o pojemności 1700 ml. Wykonana ze stali ocynkowanej z wewnętrzną warstwą silikonową, posiada atest dopuszczający ją do kontaktu z żywnością. Pomalowana na biało zakrętka typu click pozwala kontrolować czy słoik jest szczelnie zamknięty. Dzięki odporności na wysokie temperatury, nadaje się do pasteryzacji i sterylizacji domowych przetworów. 

 

Zakrętka do słoika fi 89 przydaje się w każdym domu w okresie letnio - jesiennym, kiedy zazwyczaj wekuje się owoce i warzywa na zimę. Szczelne i hermetyczne zamknięcie słoika przedłuży trwałość zimowych zapasów oraz zapobiegnie rozlaniu się czy rozsypaniu zawartości. Zakrętką można też zabezpieczać słoiki, w których przechowujemy mąkę, cukier, kawę, herbatę, sól czy przyprawy. Perfekcyjne zamknięcie zapobiega wietrzeniu, i zawilgoceniu.

 

Zakrętka do słoika fi 89 jest nowoczesnym sposobem na zamykanie weków. Jest produktem wielokrotnego użytku, nie generuje śmieci i jest przydatna przez długi czas. Można ją myć ręcznie lub w zmywarce.

 

SPECYFIKACJA:

Rozmiar

 fi 89

Szerokość

 8,9 cm

Ilość zaczepów

 6

Kolor

 biała

 

Zakrętka pasuje do produktów w naszym sklepie:

- słoik 1700 ml