ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82X10 ZŁOTA KLIK

/1

FI82X10

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82X10 ZŁOTA KLIK


Kategoria produktu: zakretki

5,59 zł
  • odpowiednia do słoika klik ze średnicą 82 mm
  • wykonana z blachy ocynkowanej
  • w kolorze złota
  • dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • ekologiczny produkt do wielokrotnego użytku

8,2 cm

6 zaczepów, klick

10 mm

Opis

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 10 SZT. ZŁOTA KLIK

 

Wykonana w złotym kolorze, zakrętka do słoika fi 82, pakowana w zestawy po 10 sztuk, przeznaczona jest do szczelnego zamykania domowych przetworów. Nowoczesna zakrętka typu twist-off click, posiadająca 6 zaczepów, precyzyjnie i hermetycznie zamknie każdy słoik o średnicy 82 mm. Dżemy, marynaty, kompoty, konfitury czy dania gotowe zostaną doskonale zabezpieczone szczelnym wieczkiem. Wystarczy obrócić do góry dnem słoik z gorącym przetworem, a zakrętka typu click zagwarantuje trwałe zamknięcie. Wieczko nadaje się również do długiej obróbki cieplnej, dlatego spokojnie możesz pasteryzować domowe wiktuały. Nakrętkę wykonano z blachy ocynkowanej, wewnątrz powleczono silikonem i dopuszczono ją do kontaktu z żywnością.

 

Złota zakrętka do słoika fi 82 będzie efektownie się prezentować w spiżarni czy na kuchennym blacie. Słoik zakręcony eleganckim, wieczkiem, bez problemu może być podany bezpośrednio na stół. Atutem tej zakrętki jest hermetyczne zamykanie słoików, dlatego służy nie tylko do przygotowywania i przechowywania zapasów na zimę, ale również  do zabezpieczania produktów sypkich i płynnych, które przechowujesz w kuchni. Sól zamknięta w takim pojemniku nie zwilgotnieje, kawa i zioła nie stracą aromatu, a do mąki nie dostaną owady.

  

Zakrętka do słoika fi 82 jest wyrobem wielokrotnego użytku, wpisując się tym samym w trendy ekologiczne. Słoik ze złota zakrętką to doskonała alternatywa plastikowego pojemnika, służącego do przewożenia jedzenia na wynos (do szkoły, pracy czy na wycieczkę).

 

SPECYFIKACJA:

Wysokość

 10 mm

Szerokość

 8,2 cm

Zakrętka

 fi 82

Ilość zaczepów

6

Kolor

złoty, click