ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82X10 ZIELONA

/1

FI82X10

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82X10 ZIELONA


Kategoria produktu: zakretki

5,59 zł
  • odpowiednia do słoika ze średnicą 82 mm
  • wykonana z blachy ocynkowanej
  • kolor zielony
  • dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • ekologiczny produkt do wielokrotnego użytku

8,2 cm

6 zaczepów

10 mm

Opis

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 10 SZT. ZIELONA

 

Zakrętka do słoika fi 82, typu twist-off click, o 6 zaczepach, pakowana w zestawy po 10, nada się idealnie do robienia i przechowywania domowych przetworów. Jeżeli nie poddasz swoich wyrobów pasteryzacji, wystarczy wlać do słoika gorący dżem, konfitury czy danie gotowe, dokręcić zakrętkę, odwrócić go góry dnem słoik i postawić na blacie. Zakrętka szczelnie zamknie słoik i zabezpieczy go przed zepsuciem się. Oczywiście, wieczka nadają się również do pasteryzacji, gdyż są odporne na wysokie temperatury. Nakrętkę wykonano z ocynkowanej blachy, a wewnątrz pokryto ją warstwą silikonową. Nasze wieczka spełniają wymagane normy dopuszczające je do kontaktu z żywnością.

 

Wykonana w głębokim, zielonym kolorze, zakrętka do słoika fi 82, zapewnia doskonałe i trwałe przechowywanie domowych przetworów. Ponadto zabezpieczy artykuły sypkie i płynne, które trzymasz w słoiku, przed dostępem powietrza, wilgoci czy insektów. Szczelna zakrętka pomoże zachować niezmieniony aromat kawom, herbatom i ziołom, przechowywanym w szklanych pojemnikach.

 

Zakrętka do słoika fi 82 jest produktem wielokrotnego użycia. Może być myta ręcznie lub w zmywarce. Używając słoików jako pojemniki na żywność, nie zaśmiecasz środowiska, gdyż są one zdatne do użycia przez wiele lat.

 

SPECYFIKACJA:

Wysokość

 10 mm

Szerokość

 8,2 cm

Zakrętka

 fi 82

Ilość zaczepów

6

Kolor

zielona