ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82X10 LEŚNE GRZYBY

/1

FI82X10

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82X10 LEŚNE GRZYBY


Kategoria produktu: zakretki

5,59 zł
  • odpowiednia do słoika ze średnicą 82 mm
  • wykonana z blachy ocynkowanej
  • nadruk - grzyby
  • dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • ekologiczny produkt do wielokrotnego użytku

8,2 cm

6 zaczepów

10 mm

Opis

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 10 SZT. GRZYBY

 

Efektownie zadrukowana zakrętka do słoika fi 82 przedstawia realistyczny obraz leśnych grzybów - prawdziwków, maślaków i kani. Pakowana w zestawy po 10 sztuk, pomoże Ci spersonalizować zbiory z lasu, które pragniesz zawekować. Wykonana z ocynkowanej blachy zakrętka od wewnątrz została powleczona warstwą silikonową. Posiada atest dopuszczający ją do kontaktu z żywnością, dlatego spokojnie możesz użyć jej do marynat, wekowania zup, dań i in. Perfekcyjnie wykonane wieczko sprawi, że łatwo i skutecznie zamkniesz swoje przetwory w słoiki o średnicy 82 mm, a dzięki odporności na wysokie temperatury zakrętki, poddasz je pasteryzacji czy sterylizacji.

 

"Grzybowa" zakrętka do słoika fi 82 szczelnie zamknie Twoje zapasy na zimę oraz będzie rozpoznawalna w spiżarni i ułatwi Ci znalezienie odpowiedniego słoika. Ponadto grzybowe zupy, przeciery czy sosy grzybowe będą efektownie wyglądać z tematycznym wieczkiem. Amatorzy suszonych grzybów, bez obaw o dostęp powietrza czy wilgoci, przechowają swoje letnio-jesienne zbiory w słoikach z hermetyczną zakrętką.

Idąc z duchem czasu i dbając o ekologię, nasza zakrętka do słoika fi 82, wychodzi jej przeciw. Jest wielokrotnego użytku i posłuży przez kilka lat.

 

SPECYFIKACJA:

Wysokość

 10 mm

Szerokość

 8,2 cm

Zakrętka

 fi 82

Ilość zaczepów

6

Kolor

beżowo-brązowe leśne grzyby