ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82X10 CZERWONO-BIAŁA KRATKA

/1

FI82X10

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82X10 CZERWONO-BIAŁA KRATKA


Kategoria produktu: zakretki

5,59 zł
  • odpowiednia do słoika ze średnicą 82 mm
  • wykonana z blachy ocynkowanej
  • nadruk - czerwono-biała kratka
  • dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • ekologiczny produkt do wielokrotnego użytku

8,2 cm

6 zaczepów

10 mm

Opis

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 10 SZT. CZERWONO-BIAŁA KRATKA

 

Zakrętka do słoika fi 82, pakowana w poręczne zestawy po 10 sztuk, została wykonana z blachy ocynkowanej, a wewnątrz powleczono ją uszczelniającą warstwą silikonową. Zakrętka posiada ciekawy nadruk w czerwono-białą kratkę, przypominający wzory obrusów lub cerat, nakładanych na stół. Wieczka oryginalnie zadrukowane są całkowicie bezpieczne w użyciu, gdyż posiadają certyfikat, dopuszczający je do kontaktu z żywnością. Odporność na wysokie temperatury sprawia, że nakrętki nadają się do sterylizacji, pasteryzacji czy wyparzania.

 

Zakrętka do słoika fi 82 idealnie sprawdzi się przy wekowaniu domowych zapasów na zimę. Szczelnie i hermetycznie zakręci każdy słoik o średnicy 82 mm. Swoim oryginalnym wyglądem, zakrętka pozwala, by postawić słoik z przetworami "prosto na stół". Zakrętki sprawdzą się również przy przechowywaniu artykułów spożywczych, potrzebnych każdej gospodyni na co dzień (sol, mąka, zioła, cukier, kawa, herbata, zioła czy przyprawy). Hermetyczne zamknięcie zabezpieczy je przed warunkami zewnętrznymi. Ponadto szklane opakowanie szczelnie zamknięte, to świetna alternatywa dla plastikowych pojemników.

 

Zakrętka do słoika fi 82 może być używana bez utraty swoich właściwości przez kilka lat. Dzięki temu jest wyrobem ekologicznym, a Ty używając tego typu pojemników dbasz o ekologię i nie zaśmiecasz planety.

 

SPECYFIKACJA:

Wysokość

 10 mm

Szerokość

 8,2 cm

Zakrętka

 fi 82

Ilość zaczepów

6

Kolor

czerwono-biała kratka