ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 100 CZERWONO-BIAŁA KRATKA

/1

FI82X100

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 100 CZERWONO-BIAŁA KRATKA


Kategoria produktu: zakretki

53,49 zł
  • odpowiednia do słoika ze średnicą gwintu 82 mm
  • wykonana z blachy ocynkowanej
  • nadruk czerwono-biała kratka
  • dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • ekologiczny produkt do wielokrotnego użytku

8,2 cm

6 zaczepów

10 mm

Opis

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 100 SZT. CZERWONO-BIAŁA KRATKA

  

Oryginalna zakrętka do słoika fi 82 posiada ciekawy wzór w czerwono-białą kratkę, przywodzący na myśl codzienne obrusy czy ceraty, nakładane na kuchenny stół. Wykonana z blachy ocynkowanej, wewnątrz powleczona silikonem, posiada atest dopuszczający ją do kontaktu z żywnością. Duże zestawy po 100 sztuk wieczek wystarczą na długi czas i zaspokoją potrzeby na tego typu akcesoria w każdym domu. Nakrętki idealnie nadają się do obróbki termicznej, gdyż są odporne na wysokie temperatury. Proces pasteryzacji weków znacznie wydłuża ich przydatność do spożycia.

  

Zakrętka do słoika fi 82 może być używana bez utraty swoich właściwości przez kilka lat. Dzięki temu jest wyrobem ekologicznym, a Ty używając tego typu pojemników dbasz o środowisko i nie zaśmiecasz planety.

  

Zakrętka do słoika fi 82 idealnie sprawdzi się przy wekowaniu domowych zapasów na zimę. Szczelnie i hermetycznie zamknie każdy słoik o średnicy 82 mm. Swoim oryginalnym wyglądem, zakrętka zachęca, by postawić słoik z przetworami "prosto na stół". Zakrętki sprawdzą się również przy przechowywaniu artykułów spożywczych, potrzebnych każdej gospodyni na co dzień (sol, mąka, zioła, cukier, kawa, herbata, zioła czy przyprawy). Hermetyczne zamknięcie zabezpieczy je przed warunkami zewnętrznymi. Ponadto szklane opakowanie szczelnie zamknięte, to świetna alternatywa dla plastikowych pojemników.

  

SPECYFIKACJA:

Wysokość

 10 mm

Szerokość

 8,2 cm

Zakrętka

 fi 82

Ilość zaczepów

6

Kolor

czerwono-biała kratka