ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82X10 CZERWONA

/1

FI82X10

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82X10 CZERWONA


Kategoria produktu: zakretki

5,59 zł
  • odpowiednia do słoika ze średnicą 82 mm
  • wykonana z blachy ocynkowanej
  • kolor czerwony
  • dopuszczona do kontaktu z żywnością
  • ekologiczny produkt do wielokrotnego użytku

8,2 cm

6 zaczepów

10 mm

Opis

ZAKRĘTKA DO SŁOIKA FI 82 X 10 SZT. CZERWONY

 

Zakrętka do słoika fi 82, w zestawach po 10 sztuk, spełni Twoje oczekiwania przy robieniu przetworów. Wyprodukowana z ocynkowanej blachy, pomalowana na energetyczny, czerwony kolor i powleczona wewnątrz silikonem, sprawdzi się w każdej kuchni, nie tylko do wekowania darów lata. Nakrętka odporna jest na wysokie temperatury, dlatego bez problemu można ją wyparzać, pasteryzować czy sterylizować. Szczelnie i dokładnie zamknie każdy słoik o średnicy 82 mm. Nasze wieczka posiadają atest dopuszczający je do kontaktu z żywnością.

 

Czerwona zakrętka do słoika fi 82 wyróżni Twoje wyroby i pomoże Ci łatwo odnaleźć potrzebny słoik w spiżarni czy piwnicy. Słoik zakręcony barwną zakrętką i postawiony "prosto  na stół" ożywi wygląd serwowanych potraw. Hermetyczne zamknięcie słoika zabezpieczy Twoje wiktuały przed zepsuciem, dostępem powietrza czy wilgocią. Słoiki, w których przechowujesz sól, mąkę, cukier, zioła, kawę czy herbatę, zamknięte czerwoną zakrętką, uatrakcyjnią kuchenną półkę czy blat.

 

Zakrętka do słoika fi 82 może być używana wielokrotnie przez kilka lat. Dbając o ekologię, szklany słoik z naszą zakrętką staje się doskonałą alternatywą do plastikowych pojemników, w których zabierasz ze sobą np. drugie śniadanie. Dodatkowym atutem tak szczelnego zamknięcie słoika, jest gwarancja dowiezienia żywności do wyznaczonego celu bez ryzyka rozlania czy rozsypania się.

 

SPECYFIKACJA:

Wysokość

 10 mm

Szerokość

 8,2 cm

Zakrętka

 fi 82

Ilość zaczepów

6

Kolor

 czerwona